Polsat
YouTube/KSW/stopklatka
Autor Piotr Mika - 10 Lipca 2020

Awantura w studiu Polsatu. Goście programu na żywo rzucili się sobie do gardeł, trzeba było ich rozdzielać (WIDEO)

Polsat Sport szykuje się do transmisji kolejnej gali organizowanej przez największą europejską federację MMA. KSW 53: Reborn może poszczycić się ciekawą kartą walk, a jednym z najgorętszych pojedynków będzie starcie Mateusza Gamrota z Normanem Parke. Obaj zawodnicy mówiąc delikatnie nie przepadają za sobą, czego wyraz dali w studiu programu "Koloseum".

Polsat ściśle współpracuje z federacją KSW i tylko za pośrednictwem tej telewizji będzie można obejrzeć nadchodzącą galę z KSW 53: Reborn. Atmosferę przed jedną z walk bardzo podgrzali jedni z uczestników nadchodzącej gali, Mateusz Gamrot oraz Norman Parke. Obaj zawodnicy spotkali się ze sobą już dwa razy: pierwsze starcie wygrał Polak, drugie zostało uznane za nieodbyte.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Słynny zawodnik zginął w potwornej katastrofie. Razem z nim odeszła trójka jego dzieci
  2. Trąba powietrzna na Pomorzu. Są ranni, służby w akcji
Nie żyje znany skoczek narciarski. Zginął podczas treningu na skoczni, podobnej tragedii nie było już dawnoNie żyje znany skoczek narciarski. Zginął podczas treningu na skoczni, podobnej tragedii nie było już dawnoCzytaj dalej

Polsat pokazał awanturę w studiu. prawdziwa walka już w sobotę

Awantura pomiędzy zawodnikami wywiązała się po prowokującej propozycji Mateusza Gamrota. "Gamer" zaproponował Parke'owi, żeby ten oddał mu 100 % swojej gaży, jeśli ten nie zdoła zrobić wagi przed walką. Jest to oczywiste odniesienie do ich poprzedniej walki, do której Parke nie zdążył zbić wagi i zmieścić sie w limicie. - Jak nie zrobisz wagi dajesz mi 100 procent gaży, jak zrobisz - dajemy świetną walkę w sobotę - rzucil Gamrot w stronę rywala.

Początkowo Parke nie zareagował na zaczepkę bezpośrednią odpowiedzią - Liczysz, że nie zrobię wagi, jak ostatnim razem? Chcesz moją kasę? Potrzebujesz jej? - pytał Parke. później zboczył trochę z tematu, jednak Gamrot nie dawał za wygraną i wciąż chciał od Parke'a całej gaży - 100 procent? Upadłeś na głowę? Mi dobrze płacą, ale Tobie chyba gorzej. Nie. Nic ci nie dam. Może dostaniesz coś od Borysa - odpowiedział w końcu wyraźnie rozzłoszczony Parke.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie pośladków. Ćwiczenia przyniosły rezultaty (FOTO)Anna Lewandowska pokazała zdjęcie pośladków. Ćwiczenia przyniosły rezultaty (FOTO)Czytaj dalej

Potrzebna była interwencja prowadzącego

Prowadzący program Łukasz Jurkowski chciał zaprosić widzów na przerwę reklamową, jednak kłótnia między zawodnikami tylko przybierała na sile. W niezrozumiałym potoku słów Parke mówił coś do Gamrota, pokazując na swój pas mistrzowski. W pewnej chwili "Gamer" wstał i ruszył w stronę Parke'a, który także podniósł się z miejsca i chwycił za swoje trofeum. Momentalnie zrobiło się groźnie.

Aby rozdzielić zawodników potrzeba było interwencji Jurkowskiego oraz Martina Lewandowskiego, jednego z twórców federacji KSW. Na szczęscie nie doszło do rękoczynów między Mateuszem Gamrotem i Normanem Parke, jednak awantura jeszcze trwała jeszcze długo. Ostatecznie obydwaj zawodnicy dali się uspokoić, jednakże ich postawa wskazuje na to, że w sobotę 11 lipca będziemy świadkami poważnej bitwy w klatce pomiędzy "Gamerem" oraz "Storminem", której stawką będzie pas mistrzowski KSW w wadze lekkiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Złożono już 6000 wniosków. Polacy masowo ruszają po 5 tys. zł, ty też możesz zyskać dodatkowe pieniądze
  2. Niesamowite nagranie. Największa w historii chmura pyłu z Sahary przemierza świat
  3. Justyna Kowalczyk grilluje prezydenta Andrzeja Dudę. "Ręce opadają"
  4. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  5. Polski klub kupił mistrza świata. Będzie dużym wzmocnieniem dla drużyny
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News