Polsat
instagram.com/tomasz.smokowski
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Marca 2020

Były gwiazdor Polsatu tłumaczy się z wizyty w kraju sparaliżowanym przez epidemię. "Powinienem był zostać w domu".

Polsat przeszedł prawdziwą zmianę kadry wśród komentatorów sportowych. Stację opuściły takie osobistości jak Mateusz Borek, czy Tomasz Smokowski, a Roman Kołtoń, który przez lata występował jako komentator stacji, jest już niezależnym ekspertem. Jedna z byłych gwiazd stacji została zapytana na swoich mediach społecznościowych, czy musiała się wybierać do kraju, w którym jest zarażonych 798 osób. Dziennikarz postanowił odpowiedzieć na zarzuty swojego fana bardzo poważnymi słowami.

Polsat w tym roku stracił prawdziwą elitę polskich komentatorów sportowych. Ze stacji odszedł m.in. Mateusz Borek, który był prawdziwą ikoną redakcji sportowej stacji. Wraz z Borkiem odszedł Tomasz Smokowski, który rozwija teraz własną działalność na YouTube. Dziennikarz, który zasłynął pracą w Canal + był ostatnio na meczu Ligi Mistrzów między Atletico Madryt a Liverpoolem. Decyzja o jego wyjeździe mogła być kontrowersyjna, zważając na to, że w Wielkiej Brytanii zarażonych jest 798 osób, a także wystąpiły zgony. Uwagę na postawę byłego pracownika stacji Zygmunta Solorz-Żaka zwrócił uwagę jeden z fanów. Dziennikarz postanowił mu odpowiedzieć.

Piłkarz LaLiga oszalał. Przeniósł się z Hiszpanii do klubu z Wuhan - kolebki epidemiiPiłkarz LaLiga oszalał. Przeniósł się z Hiszpanii do klubu z Wuhan - kolebki epidemiiCzytaj dalej

Polsat. Tomasz Smokowski był na meczu Ligi Mistrzów

Obecność na wydarzeniach masowych jest obecnie bardzo kontrowersyjna. W dużym stopniu dlatego, że koronawirus jest bardzo zaraźliwy i panoszy się coraz łatwiej po Europie, ciągnąc za sobą życie i zdrowie kibiców i piłkarzy. Tomasz Smokowski, który cieszy się uznaniem kibiców, został zapytany przez jednego z kibiców, czy musiał pojawić się na meczu Ligi Mistrzów między Liverpoolem a Atletico, skoro wszyscy mówią o wielkim ryzyku zachorowań.

- Panie Tomaszu na jaka cholerę był wylot na mecz Liverpoolu ? Masa Anglików, masa Hiszpanów a Wy wśród nich. Nie można było z tego zrezygnować ? - zapytał jeden z fanów dziennikarza.

FC Barcelona zawiesza działalność. Pilna informacja w sprawie FC Barcelona zawiesza działalność. Pilna informacja w sprawie "Dumy Katalonii"Czytaj dalej

Smokowski odpowiada na Twitterze

Z racji tego, że fan Smokowskiego odezwał się do niego na Twitterze, dziennikarz zdecydował się na odpowiedź. Jak sam mówi, powinien zostać w domu, zamiast narażać swoje zdrowie i życie.

- Mam teraz poczucie, że powinienem był zostać w domu. To nie było potrzebne w stosunku do mojego otoczenia. We wtorek sytuacja, a raczej dostęp info był inny niż wczoraj, niż dziś,a ta dzisiejsza jeszcze inna niż pewnie za tydzień i dwa.Odczuwam dyskomfort, ale czasu nie cofnę. - napisał Smokowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Europejski kraj zamyka granice. Samoloty z wielu krajów nie mają wstępu
  2. SGGW wykwaterowuje studentów z akademików. Muszą niezwłocznie opuścić pokoje
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl właśnie zmienił ceny produktów, które teraz kupują wszyscy na zapas. Obecne wydarzenia wpłynęły na decyzję?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News