Polsat
youtube.com/kanalsportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Stycznia 2020

Nieoficjalnie. Ikona Polsatu odchodzi ze stacji, fani nie kryją wściekłości. Kompromitacja telewizji

Polsat straci kolejnego dziennikarza sportowego. Po tym, jak telewizja pożegnała się z Tomaszem Smokowskim, stację może opuścić kolejny z dziennikarzy stacji. Wszystko przez wewnętrzną politykę stacji, która miała zażądać od swoich gwiazd, aby zaprzestały działalności poza stacją telewizyjną. Fala zwolnień w dziale sportowym telewizji może być coraz bardziej odczuwalna.

Polsat może stracić największe gwiazdy dziennikarstwa sportowego. Wczoraj stało się jasne, że w telewizji nie zostanie na dłużej Tomasz Smokowski, który rozwiązał umowę łączącą go z telewizją. Podobny los najprawdopodobniej czekał jego redakcyjnego kolegę, który wraz ze Smokowskim robili materiały w internecie. Dziennikarze nie są jedynymi, którzy jeszcze pod koniec stycznia mogą stracić pracę w stacji.

Żona Kobe Bryanta przerywa milczenie. Ciężko opanować łzy, porażające wyznanieŻona Kobe Bryanta przerywa milczenie. Ciężko opanować łzy, porażające wyznanieCzytaj dalej

Polsat staci największe gwiazdy. Kolejne zwolnienia po Smokowskim

Po tym, jak pracę stracił Tomasz Smokowski stało się jasne, że nikt w stacji Zygmunta Solorz-Żaka nie może liczyć się z utrzymaniem stanowiska. Okazuje się, że swoją pracę mógł opuścić także Mateusz Borek, który na swoim koncie na Twitterze skreślił Polsat jako pracodawcę, a także zmienił zdjęcie profilowe. Poprzednia fotografia prezentowała Borka jako dziennikarza Polsatu. Obecnie reklamuje on swoją działalność MB Productions.

- Komentator/Moderator od 1996 roku. PIŁKA NOŻNA. BOKS. MMA. IG: mati_borek.YT: Kanał Sportowy, http://Etoto.TV. Boxing Promoter & Managing Director of MB PROMOTIONS - czytamy na profilu Borka

Decyzja Borka może wiązać się ze zwolnieniem Tomasza Smokowskiego, a także polityką Polsatu, która miała postawić swoim dziennikarzom ultimatum w sprawie dalszej pracy w telewizji. Pracownicy mediowi mieli się zrzec działalności na YouTube, ale Smokowski, jak i Borek będą rozwijać własny Kanał Sportowy na YouTube, w związku z czym postanowili pożegnać się z Polsatem.

Kto jeszcze może utracić pracę w Polsacie?

Zważając na zmiany, jakie zaszły w telewizji Polsat, kolejną osobą bez posady w stacji może być Roman Kołtoń. Dziennikarz prowadzi na YouTube swój własny kanał "Prawda Futbolu" a także, podobnie jak Borek i Smokowski, powiązany jest z działalnością bukmachera Etoto, który produkuje własne materiały na platformie YouTube.

Wiele wskazuje na to, że zwolnienie Smokowskiego może zapoczątkować prawdziwą falę zwolnień w telewizji. Kibice są zawiedzeni, ponieważ przyzwyczaili się do obecności lubianych i popularnych komentatorów i sami zastanawiają się, kto zacznie komentować mecze w stacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie siatkarki zmagają się z dramatem. Cudem uniknęły walkowera
  2. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  3. Robert Lewandowski pobije kolejny rekord. Kibice przecierają oczy ze zdziwienia
  4. Stroje Polaków na Euro 2020 nie będą biało-czerwone? PZPN nie pozostawia złudzeń (FOTO)
  5. Łukasz Fabiański pokazał klasę po powrocie z kontuzji. Radosne wiadomości w sprawie bramkarza
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News