Premier League Youtube za darmo
biblioteka Canva
Autor Łukasz Kowalski - 5 Maja 2020

Premier League do oglądania za darmo. Władze podjęły już decyzję, kibice w euforii

Premier League szykuje się do powrotu do gry. Mecze mają być bez udziału publiczności, ale władze ligi chcą wyjść na przeciw oczekiwaniom fanów. Angielskie media podają, że Premier League ma być dostępne dla wszystkich na świecie za darmo.

Premier League, tak jak inne rozgrywki w Europie i na świecie, czeka na powrót piłkarzy na boisko. Zgodnie z przygotowanym przez brytyjski rząd planem, piłkarze mieliby wrócić na boiska 8 lub 12 czerwca. Nikt w Anglii nie zakłada zakończenia rozgrywek, tak jak to zrobiono w Holandii czy Francji.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Cała prawda o uwielbianym gwiazdorze wyszła na jaw. Fani są wściekli, teraz trafi do więzieniaCała prawda o uwielbianym gwiazdorze wyszła na jaw. Fani są wściekli, teraz trafi do więzieniaCzytaj dalej

Premier League szykuje zabezpieczenia na powrót

Władze ligi są w trakcie przygotowywania specjalnego protokołu bezpieczeństwa, który by określał zasady powrotu na boisko. Według angielskich mediów zawodnicy będą mieli obowiązek samotnego przyjeżdżania na mecze, już w strojach do ćwiczeń. Przed meczami, dla zachowania wymaganych odległości, kluby będą musiały zapewnić większą liczbę szatni. Dodatkowo mają zostać ustalone specjalne zasady rozgrzewki.

Jeżeli chodzi o same mecze, mają być rozgrywane tylko na części stadionów. Będą one musiały spełnić rygorystyczne i ściśle określone zasady sanitarne. Takie rozwiązanie pozwoli Anglikom na ograniczenie liczby osób pracujących przy spotkaniach, a co za tym idzie, będzie potrzebne mniejsze wsparcie medyczne, oraz mniejsza liczba testów.

Milionowe straty klubów w przypadku końca sezonu

Władze angielskiej piłki chcą, aby maksymalnie 400 osób było zaangażowanych w przebieg meczów, w tym osoby z obsługi telewizyjnej. I to właśnie telewizja, a właściwie jej pieniądze są głównym czynnikiem, dla którego kluby w Anglii chcą wrócić do gry. W przypadku, gdyby władze ligi postanowiły zakończyć ligę, kluby by musiały oddać aż 762 miliony funtów. Oznacza to, że każdy klub by musiał oddać około 40 milionów funtów. Wielkość strat byłaby jednak proporcjonalna do liczby meczów, które miałyby zostać pokazane w telewizji. Zgodnie z tymi wyliczeniami najwięcej straciłby Liverpool, bo aż 55,2 milionów funtów. Na drugim końcu jest Norwich, które byłoby stratne "tylko" 14,6 milionów funtów.

Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałRobert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedziałCzytaj dalej

Premier League na YouTube? To możliwe

Co pewne w przypadku wznowienia rozrywek, te na pewno odbywałyby się bez publiczności. Premier League chce to kibicom zrekompensować. Według angielskich mediów, władze angielskiej ligi są skłonne transmitować niektóre mecze na żywo na YouTube. Obecnie mecze są transmitowane przez Sky Sports i BT Sport, jednak, żeby oglądać tam mecze, należy mieć wykupiony abonament. Stąd też krok władz Premier League, które chcą za darmo transmitować niektóre mecze. Na razie jednak nie wiadomo, czy i kiedy rozgrywki Premier League zostaną wznowione.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do Polaków. Ważne informacje z południa Polski
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Już od sierpnia ruszają istotne zmiany w sklepach. Smartfon będzie teraz jeszcze bardziej potrzebny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News