Premier League Arsenal Manchester City
Rex Features/East News
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Hit Premier League został odwołany! Koszmarne informacje, piłkarze w kwarantannie

Premier League jak dotąd nie podejmowała decyzji o zamknięciu stadionów na mecze, jednak teraz dowiadujemy się, że szlagier kolejki został odwołany. Informacje nie brzmią optymistycznie, bowiem piłkarze muszą przejść kwarantannę.

Premier League nie decydowała się na zamykanie stadionów, nawet pomimo tego, że takie decyzje podjęto niemalże we wszystkich największych ligach w Europie. Brytyjczycy nie chcieli pozbawiać publiczności możliwości oglądania spotkań ligi angielskiej prosto ze stadionu, jednak mimo wszystko wobec niepokojących informacji prosto z Grecji zdecydowano się poczynić pewne kroki.

Wszystko przez to, że właściciel greckiego Olympiakosu potwierdził, że ma koronawirusa. Informacje o jego stanie zdrowia niedługo po zakończeniu meczu z Arsenalem sprawiły, że wielu działaczy zaczęło obawiać się o swoje zdrowie. Okazuje się jednak, że nie tylko działacze mają ten problem. Dowiadujemy się, że kwarantannę w najbliższym czasie przejdą piłkarze.

Zmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąZmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Premier League. Odwołano hit kolejki

Evangelos Marinakis, właściciel Olympiakosu, potwierdził, że jest chory na koronawirusa. Niedawno mężczyzna gościł w Londynie na meczu jego zespołu z Arsenalem, a witali się z nim nie tylko działacze klubu ze stolicy Anglii, ale również niektórzy piłkarze. Jak się dowiadujemy, wielu z nich obecnie przechodzi kwarantannę, choć nie podano, o jakich zawodników chodzi.

Z tego powodu Premier League zdecydowała się przełożyć dzisiejsze spotkanie pomiędzy Arsenalem a Manchesterem City. Taka decyzja ma sprawić, że zawodnicy i kibice nie będą w żadnym stopniu narażeni na kłopoty zdrowotne związane z epidemią.

Lionel Messi chciał pobić dyrektora Barcelony. Koledzy musieli odciągać ArgentyńczykaLionel Messi chciał pobić dyrektora Barcelony. Koledzy musieli odciągać ArgentyńczykaCzytaj dalej

Premier League odwołuje szlagier z udziałem gwiazd

Póki co nie podano, jaki termin zostanie wybrany przez władze Premier League, choć spekuluje się, że mecz zostanie rozegrany już w najbliższej przyszłości. Wszystko dlatego, że powoli zaczyna brakować wolnych terminów, zwłaszcza w związku z prawdopodobnym awansem Manchesteru City do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News