Premier League
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 26 Kwietnia 2020

Gwiazda Premier League kpi z epidemii. Pochwalił się wielką imprezą: "tak spędzam kwarantannę"

Premier League, podobnie jak niemal wszystkie pozostałe europejskie ligi została zawieszona z powodu epidemii koronawirusa. W związku z tym powinni spędzać czas w izolacji i ograniczać kontakty ze znajomymi. Jeden ze znanych graczy angielskiej ekstraklasy postanowił złamać obostrzenia i dodatkowo pochwalić się tym w mediach społecznościowych.

Moise Kean trafił do Evertonu z Juventusu Turyn. Kibice "The Toffees" spodziewali się, że włoski napastnik potwierdzi w ich klubie opinie ekspertów i zademonstruje wielki talent, którego próbki pokazywał już w Juve. Jego transfer, który kosztwał klub aż 27 mln euro okazał się jednak niewypałem - w tym sezonie 20-latek zagrał dla Evertonu 26 razy i zaledwie raz wpisał się na listę strzelców. Gdyby tego było mało, Kean ostatnio nie popisał się także poza boiskiem.

Dlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachuDlaczego Gołota uciekł z ringu w walce z Tysonem? Wcale nie ze strachuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa

Premier League nie gra, Moise Kean baluje

Nagraniem z imprezy Kean pochwalił się na Snapchacie. Piłkarz urządził imprezę w swoim domu w Cheshire. Zaprosił paru kolegów oraz "panie, które tańczyły na ich kolanach i wykonywały inne sugestywne gesty" – jak pisze "Daily Mirror".

Nagrania i zdjęcia trafiły do grupy znajomych Keana, ale szybko "wypłynęły" i mógł je oglądać cały internet. Jedną z fotografii włoski napastnik podpisał "odbywanie kwarantanny". Jak nietrudno się domyślić, harce 20-latka wzbudziły oburzenie brytyjskiej opinii publicznej. Zachwycony nie był również klub Keana.

Piłkarska Europa nareszcie budzi się do życia. Wiemy, kiedy wrócą najlepsze ligiPiłkarska Europa nareszcie budzi się do życia. Wiemy, kiedy wrócą najlepsze ligiCzytaj dalej

Impreza będzie drogo kosztowała piłkarza

Everton szybko dowiedział się o "popisach" swojego piłkarza i potępił jego zachowanie. Klub opublikował oficjalne oświadczenie, w którym określił jego postępowanie jako "bulwersujące". "Byliśmy przerażeni, kiedy dowiedzieliśmy się o incydencie, w którym piłkarz pierwszej drużyny zignorował wytyczne rządu i politykę klubu w odniesieniu do koronawirusa. Ludzie ze służby zdrowia zasługują na najwyższy szacunek. Najlepszym sposobem na okazanie go jest robienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby ich chronić" - czytamy w piśmie Evertonu.

Przypomnijmy, że rząd Wielkiej Brytanii wprowadził serię obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Brytyjczycy nie mogą gromadzić się w miejscach publicznych, a także spotykać ze znajomymi w grupach większych niż dwie osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News