Premier League Bournemouth Artur Boruc
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 26 Maja 2020

Media nie mają wątpliwości. Podano nazwisko piłkarza zakażonego COVID-19, to klubowy kolega Polaka

Premier League wciąż nie jest wolna od piłkarzy chorych na COVID-19. Teraz dowiadujemy się, że kolejnym zawodnikiem z wykrytym koronawirusem został klubowy kolega Polaka. Nie da się ukryć, że wiadomość nie wzbudza optymizmu.

Premier League nadal ma niemałe problemy. Liga angielska zakończyła swoje rozgrywki dość późno, dopiero w momencie, gdy dowiedzieliśmy się, że chory jest trener Arsenalu Mikel Arteta. Władze angielskich rozgrywek były krytykowane za zbyt długą zwłokę, dlatego teraz nie chcą zbyt szybko podejmować decyzji o powrocie. Zwłaszcza w sytuacji, gdy pojawiają się wieści o kolejnych zachorowaniach.

Teraz dowiadujemy się, że jeszcze jeden piłkarz Premier League jest zakażony koronawirusem. Pierwsze informacje na ten temat podały zgodnie brytyjskie media, informując o tym, że do zakażenia doszło w klubie byłego reprezentanta Polski. Póki co tego typu wieści nie mogą napawać fanów angielskiego futbolu optymizmem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski. Legenda przegrała z długą i ciężką chorobą
  2. Wideo-Dantejskie sceny na skrzyżowaniu. 18-latek bez uprawnień spowodował tragiczny karambol
Były zawodnik znanego polskiego klubu zatrzymany. Nikt się nie spodziewał, policja przekazała powód aresztowaniaByły zawodnik znanego polskiego klubu zatrzymany. Nikt się nie spodziewał, policja przekazała powód aresztowaniaCzytaj dalej

Premier League może nie wrócić zbyt szybko

Wcześniej docierały do nas informacje o zarażeniach choćby u Calluma Hudsona-Odoi z Chelsea czy u piłkarzy Brighton, których personaliów nie ujawniono. Wiemy już jednak, że nie są to jedyne przypadku wśród piłkarzy Premier League. Jak informują angielskie media, wirus dotarł również do szatni Bournemouth, klubu Artura Boruca. Zakażeniu uległ jego kolega z szatni.

Aaron Ramsdale jest konkurentem Artura Boruca do gry między słupkami Bournemouth. Niestety, to właśnie u niego wykryto zakażenie. Informacje podają zgodnie brytyjskie agencje, informując jednocześnie, że zawodnik został już odizolowany od zespołu. Trudno powiedzieć, czy doszło do zakażeń wewnątrz zespołu, to zapewne wykluczą lub potwierdzą kolejne badania.

Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]Już dziś wraca piłka nożna w Polsce. Gdzie obejrzeć pierwszy mecz? [TRANSMISJA W TV]Czytaj dalej

Premier League. Rywal Polaka zarażony COVID-19

Póki co wciąż nie podano daty powrotu Premier League. Niemal wszystkie najważniejsze ligi przekazały już wiadomości o dacie powrotu lub wznowiły grę, lecz Anglicy wciąż na to czekają.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe informacje ws. noszenia maseczek. Ściągniemy, ale nie wszędzie
  2. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  3. Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda jej brzuch po porodzie. Wymowny wpis trenerki (FOTO)
  4. Ten mecz pamięta każdy polski kibic. Nasz zawodnik został absolutnym bohaterem finału (WIDEO)
  5. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  6. Koniec maseczek na ulicach? Znane są już wstępne plany rządu

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News