Premier League
instagram.com/sergiokunaguero
Autor Mateusz Wysokiński - 30 Kwietnia 2020

Gwiazdor boi się wracać na boiska Premier League. "Boimy się o nasze rodziny"

Premier League może wrócić już całkiem niebawem. Kibice w Anglii są przekonani, że liga wróci już w czerwcu. Mimo emocji boiskowych, nie wszyscy są przekonani do powrotu na boisko. Jedna z czołowych gwiazd ligi angielskiej stwierdziła, że bardzo boi grać się w obliczu epidemii i w swoim przekonaniu o anulowaniu ligi nie pozostaje jedyna.

Premier League jest jedną z tych lig, na którą kibice czekają najbardziej. Szczególnie, że w walce o tytuł prym wiedzie Liverpool, który może podnieść puchar za tytuł mistrzowski po raz pierwszy od 30 lat. Nie wszyscy patrzą optymistycznie na powrót ligi, a są to w większości piłkarze, którzy boją się konfrontacji na boisku. Prym im wiedzie Sergio Kun Aguero. Argentyński, legendarny napastnik Manchesteru City mówi wprost, że w głowach wielu piłkarzy pojawia się lęk, który może być paraliżujący przy wychodzeniu na boisku.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Nie żyje słynny zawodnik. Jeszcze niedawno grał przeciwko kadrze Polski, miał tylko 36 lat
    2. Korzystasz ze smartfona? Możesz słono zapłacić. Zapowiedziano nowy podatek dla wszystkich Polaków
Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduAnna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie poroduCzytaj dalej

Premier League. Kun Aguero boi się wracać na boisko

Argentyński piłkarz wyznał za pośrednictwem mediów, że jego powrót na boisko jest problematyczny. Przyznał, że on i wielu piłkarzy ligi angielskiej po prostu nie chce brać udziału we wznowieniu ligi ze względu na swoje rodziny.

- Nie będę ukrywał, że większość graczy jest przerażona tym, co wyprawia koronawirus. Przecież oni wszyscy mają dzieci, rodziców, bliskich. Kiedy nawet dojdzie do powrotu, to wszyscy będziemy niezwykle spięci i ostrożni, a gdy tylko ktoś zachoruje, każdy zacznie dumać, czy nie on będzie następny. - mówi Argentyńczyk.

Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręceWielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręceCzytaj dalej

"Mam nadzieję, że to się wszystko skończy"

Argentyńczyk przyznaje, że bezpiecznie na boisku będzie się czuł dopiero wtedy, kiedy zostanie wynalezione lekarstwo na koronawirusa. W przeciwnym razie, wielu jego kolegów z boiska będzie unikało starć na murawie w obawie o zarażenie.

- Mam nadzieję, że to wszystko się wreszcie skończy. Wierzę, że uda znaleźć się w końcu szczepionkę. Przeraża mnie to wszystko. Widuję się tylko z moją partnerką, z nikim innym. Wszyscy bardzo się boimy, bo nikt nie chce nikogo zarazić. Ja zostałem w domu w obawie przed ewentualnym zainfekowaniem - mówi Kun Aguero.

ZOBACZ TAKŻE:

     1. Spadł deszcz, a reakcja zwierząt była niewiarygodna. Leśnicy wszystko nagrali
     2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
     3. Tak mieszka Marcin Gortat. Pełna przepychu willa kosztowała prawdziwą fortunę (FOTO)
     4. Znany polski trener oskarżony o molestowanie dzieci. Miał krzywdzić młodych chłopców
     5. Legia Warszawa przebadała piłkarzy na obecność COVID-19. Znamy wyniki testów
     6. EBC: Z ważnym komunikatem dla wszystkich. Odetchniesz z ulgą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News