Przegląd Sportowy zmiany
Autor Piotr Bernaciak - 2 Września 2019

Wielkie zmiany w Przeglądzie Sportowym. Redaktorzy naczelni odchodzą z gazety

Przegląd Sportowy wciąż jest jedną z największych gazet sportowych w naszym kraju. Teraz jednak zajdą w niej ogromne zmiany. Odchodzą najbardziej znani dziennikarze, co zaskoczyło czytelników z całego kraju.

Przegląd Sportowy nadal jest uznawany przez czytelników za wielką markę na rynku. Choć sama gazeta zalicza spadki czytelników, to wciąż jej internetowe wydanie cieszy się ogromną popularnością. Dzieje się tak również dlatego, że w redakcji pracują dziennikarze z krajowej czołówki. Wiele wskazuje na to, że w tym momencie sprawy mogą ulec wielkiej zmianie. Zapowiedziano je dzisiaj.

Dowiedzieliśmy się, że Przemysław Rudzki i Michał Pol odchodzą niebawem z prowadzenia gazety, serwisu internetowego i programów, które prowadzą. Z pewnością jest to wielki cios dla milionów czytelników oraz widzów, którzy regularnie śledzili ich twórczość. Do tej pory większość programów cieszyła się bardzo dobrą renomą, jednak teraz redakcja ulegnie wielkim zmianom.

OFICJALNIE: Marcin Bułka ma poważny problem. Keylor Navas nowym bramkarzem PSGOFICJALNIE: Marcin Bułka ma poważny problem. Keylor Navas nowym bramkarzem PSGCzytaj dalej

Swoje odejścia ogłosili również Krzysztof Stanowski i Mateusz Borek, pracownicy innych portali (odpowiednio Weszło.com i Polsat Sport), którzy również mieli związki z Przeglądem Sportowym. Dotychczas wysyłali oni redakcji regularnie swoje felietony, lecz zapowiedzieli, że sytuacja ulegnie niebawem zmianie. Pojawiły się wiadomości również na temat następcy redaktora naczelnego.

Przemysława Rudzkiego zastąpić ma Michał Kołodziejczyk, który do tej pory działał jako redaktor naczelny WP Sportowe Fakty. Wygląda więc na to, że na rynku mediów sportowych dojdzie do bardzo poważnych zmian. Nowi właściciele spółki Ringier Axel Springer Polska (siedziba na zdjęciu) postanowili zmienić skład osobowy redakcji, co sprawie, że niebawem być może przyjdzie nam obejrzeć zupełnie nowe projekty.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News