Przybij piątkę Ronaldinho
Flickr - akiwitz
Autor Piotr Bernaciak - 17 Stycznia 2020

Przybij piątkę Ronaldinho

Ronaldinho należy do najlepszych piłkarzy pochodzących z Brazylii w historii. Piłkarz przez lata dorobił się niesamowitej sympatii ze strony fanów.

Ronaldinho z pewnością zapisał się w historii. Piłkarz ten występował w największych klubach świata i w każdym z nich stawał się błyskawicznie ulubieńcem kibiców. Po przenosinach do Europy brylował w Paris Saint-Germain, by przenieść się do Barcelony, a następnie do Milanu. W każdej z tych drużyn grał świetnie, przynosząc fanom element magii. To właśnie za to kibice go pokochali.

Nie da się ukryć, że to właśnie Ronaldinho sprawił, że miliony młodych kibiców zakochały się w futbolu. Brazylijczyk nauczył się dziesiątek sztuczek na plażach w swojej ojczyźnie jeszcze w dzieciństwie, a następnie z niesamowitą łatwością przenosił to na największe stadiony świata. To właśnie dzięki temu spotkał się z szacunkiem ze strony właściwie każdego fana.

Trudno było go za coś nie lubić, dlatego w tym momencie niemalże nie da się znaleźć osoby, która nie czułaby pewnej sympatii do Ronaldinho.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News