Skoki narciarskie
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 10 Marca 2020

Fatalne skoki Polaków w kwalifikacjach w Lillehammer. Najbardziej rozczarował Kubacki

Puchar Świata w Lillehammer z pięcioma polskimi skoczkami. Przez kwalifikacje nie przebrnął jedynie Aleksander Zniszczoł, ale również postawa pozostałych Polaków była daleka od ideału.

W konkursie indywidualnym zobaczymy pięciu Polaków. Najlepszy z Biało-Czerwonych był Kamil Stoch, który skoczył 130 metrów. Skoczek z Zębu ponownie miał jednak problemy przy lądowaniu, za co sędziowie odjęli mu sporo punktów. Stoch zajął odległe, 13. miejsce.

Ekstraklasa zostanie całkowicie odwołana? Oficjalny komentarz minister sportuEkstraklasa zostanie całkowicie odwołana? Oficjalny komentarz minister sportuCzytaj dalej

Puchar Świata w Lillehammer z pięcioma Polakami

Jeszcze słabiej spisał się Piotr Żyła, który zajął 30. miejsce z odległością 121 m. 31. był Paweł Wąsek (123 m), a 32. Jakub Wolny (122 m). Szczególnie rozczarował Dawid Kubacki, który po skoku na 115,5 m zajął 35. lokatę. Do konkursu nie zakwalifikował się Aleksander Zniszczoł, który skoczył zaledwie 93 m i był ostatni.

W poniedziałkowych kwalifikacjach najlepszy okazał się Robin Pedersen z Norwegii (140 m). Drugi był Niemiec Stephan Leyhe (136 m), a trzeci Robert Johansson (137 m). Kwalifikacje odbyły się bez udziału kibiców z powodu zagrożenia koronawirusem.

Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalejTowarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalejCzytaj dalej

Sporo do poprawy w konkursie

Optymizmem nie napawa również postawa Polaków we wczorajszych zawodach. W poniedziałkowym konkursie w Lillehammer nasi zawodnicy spisali się raczej słabo. Najlepszy z Polaków był Kamil Stoch, który uplasował się na siódmym miejscu. 23. był Piotr Żyła, 37. Jakub Wolny, a 39. Maciej Kot. Pozostali zawodnicy nie przebrnęli przez kwalifikacje. Początek zawodów o godz. 17.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Wszystkie loty natychmiastowo odwołane. Ryanair w końcu podjął decyzję o Włoszech
  2. Koronawirus. Uniwersytet Warszawski odwołuje zajęcia, Trzaskowski zwrócił się o zamknięcie szkół w Warszawie
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Myśleli, że unikną zarażenia spożywając popularny produkt. Nie żyją, 27 ofiar śmiertelnych za granicą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News