Puchar Świata Rasnov zmiana godziny
.
Autor Piotr Bernaciak - 22 Lutego 2020

Pilna wiadomość dla wszystkich kibiców. Zmiana godziny konkursów Pucharu Świata w Rasnovie

Puchar Świata w Rasnovie odbył się wczoraj pomimo niesprzyjającej pogody. Dziś dowiadujemy się, że warunki ponownie nie są najlepsze do przeprowadzenia zawodów. Z tego powodu konkurs został przesunięty.

Puchar Świata debiutuje w tym tygodniu w Rumunii. Kraj ten już jakiś czas temu zgłosił swoją kandydaturę i liczył na to, że władze FIS pozytywnie ją rozpatrzą. Tak też się stało, w związku z czym w tym tygodniu najlepsi skoczkowie świata zameldowali się w Rasnovie. Wiele osób liczyło na ciekawy konkurs, choć można było spodziewać się również pewnych wpadek organizatorów wynikających z braku doświadczenia.

Tak też było w trakcie wczorajszego konkursu, gdy drugą serię trzeba było rozpoczynać dwa razy. Wówczas stało się tak z powodu zaśnieżonego rozbiegu, a wiele osób mówiło, że organizatorzy powinni dbać o to, by nie doszło do takiej sytuacji. Dziś dowiadujemy się, że podjęto kolejną bardzo ważną decyzję. Konkurs został przeniesiony w związku z niesprzyjającymi warunkami.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibicówGdzie oglądać skoki narciarskie w Rasnovie? Transmisja w tv i online. Dwie złe wiadomości dla kibicówCzytaj dalej

Puchar Świata w Rasnovie przeniesiony

Kwalifikacje do konkursu w Rasnovie odbyć się miały już o 11:00, jednak teraz wiemy już, że na pewno tak się nie stanie. Wszystko przez intensywnie padający śnieg, który mógłby uniemożliwić skoczkom oddanie optymalnych skoków. Z troski o ich najwyższą dyspozycję postanowiono przełożyć kwalifikacje na 11:30, licząc na to, że wówczas nie będzie wielkich problemów.

Wiąże się to również z tym, że pierwsza seria nie odbędzie się o 12:45, lecz o 13:00. Taka zmiana wydaje się oczywista w związku z przeniesieniem kwalifikacji. Mimo wszystko niektórzy odczuwają niepokój w związku z tym, że przełożenie kwalifikacji i pierwszej serii może oznaczać ogromne problemy z pogodą. Nie jest przecież powiedziane, że śnieg na pewno przestanie padać.

Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. Krzysztof Piątek zachwycił wszystkich na treningu. "Bramkarz nie był w stanie niczego obronić"Czytaj dalej

Puchar Świata w Rasnovie. Problemy organizatorów

Kwalifikacje konkursu w ramach Pucharu Świata ruszą więc o 11:30, a sam konkurs o 13:00. Transmisję przeprowadzi TVP1, TVP Sport oraz sport.tvp.pl. Same kwalifikacje nie będą transmitowane, widzowie obejrzą dziś jedynie pierwszą i drugą serię.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News