PZPN
Zestadionu.pl
Autor - 10 Września 2020

Pilne. CBA wkroczyło do PZPN, zbiera dowody w sprawie potencjalnego przestępstwa, zebrano dokumenty i dowody

W siedzibie PZPN pojawiło się CBA. Podczas poszukiwań zostały zebrane dowody w sprawie potencjalnego przestępstwa. Głośna afera nabiera nowych barw. Nikt nie spodziewał się, że Prokuratura Krajowa skieruje się w stronę siedziby PZPN. Wiadomo, które dowody obciążyły Polski Związek Piłki Nożnej.

Siedziba PZPN w Warszawie została przeszukana. Zgodnie z poleceniem Prokuratury Krajowej CBA dokonało przeszukań w kilku miejscach w kraju, między innymi w stolicy i Koszalinie. Pod lupę wzięta została tzw. afera melioracyjna.

Błaszczykowski wyciągnął z kieszeni miliony złotych i kupił prawdziwe pałace. Tyle przepychu, że można się zgubić, co za luksusyBłaszczykowski wyciągnął z kieszeni miliony złotych i kupił prawdziwe pałace. Tyle przepychu, że można się zgubić, co za luksusyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Pilne informacje z ostatniej chwili. Koronawirus w PZPN, dwie osoby są zakażone, znamy szczegóły
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

CBA w PZPN. Zbieranie dowodów w sprawie afery melioracyjnej

Dział Prasowy Prokuratury Krajowej wydał w czwartek komunikat, w którym przekazano, że na polecenie Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie CBA przeprowadziła poszukiwania w postępowaniuw sprawie afery melioracyjnej. Podczas przeszukiwań służby weszły między innymi do siedziby PZPN oraz do okręgowych związków piłki nożnej. Co więcej, podczas prac CBA zabezpieczono obszerną dokumentację elektroniczną, która teraz będzie poddana szczegółowej analizie przez specjalistów. Przypomnijmy, prace CBA są związane z jednym z wątków afery melioracyjnej.Chodzi o nieprawidłowości finansowe w działalności Fundacji All Sports Promotion, która działa w imieniu AZS Koszalin SA.

- Dzisiaj na polecenie prokuratora Zachodniopomorskiego Wydziału Zamiejscowego do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Szczecinie funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego przeprowadzili kilkanaście przeszukań w postępowaniu dotyczącym tzw. afery melioracyjnej - poinformował dziś Dział Prasowy Prokuratury Krajowej.

Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Żona Adama Małysza wyjawiła, co robi ze swoim mężem. Wszystko wydało się przez jedno zdjęcie (FOTO) Czytaj dalej

Są dowody, że PZPN jest zamieszane w aferę?

Jeszcze w lipcu ubiegłego roku w sprawie zatrzymano 7 osób, jakim zostały postawione zarzuty prania pieniędzy oraz oszustwa, jedną z zatrzymanych osób był prezes fundacji Łukasz B. oraz radca prawny i doradca podatkowy Michał D. Przypomnijmy, w latach 2011-2013 Fundacja działająca w imieniu AZS Koszalin SA najprawdopodobniej podpisywała umowy z Zakładami Chemicznymi. Jednak po przeprowadzeniu analizy okazało się, że pieniądze nie były przesyłane na właściwe konta. W ten sposób niekorzystnie rozporządzono aż 2 milionami złotych. Zgodnie z Działem Prasowym Prokuratury Krajowej podczas dotychczasowych dowodów, udało się uzasadnić przeszukania, które obyły się między innymi w PZPN.

Źródło: Onet

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ruszyły kontrole z PIP, zapukać mogą i do ciebie. Najwyższa kara wynosi aż 30 tys. zł
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. Już dzisiaj może dojść do prawdziwego hitu transferowego. Legia Warszawa sprowadza prawdziwą gwiazdę
  4. Gigantyczny skandal w Lidze Mistrzów. Miało dojść do wielkiego fałszerstwa, klub czuje się oszukany
  5. Była oficjalna oferta za Messiego. Wyciekły dokumenty, bajońskie sumy dla Argentyńczyka
  6. Do tej pory był normalnym górnikiem. Dzięki wielkiemu odkryciu w ciągu doby stał się milionerem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News