PZPN decyzja mistrzostwo Polski
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 14 Maja 2020

Z ostatniej chwili. PZPN wyłonił nowego mistrza Polski. Zapadły ostateczne decyzje w sprawie rozgrywek na szczeblu juniorskim

PZPN postanowił ogłosić najnowszą decyzję w sprawie wyłonienia mistrza Polski. Podjęto ostateczne decyzje w sprawie tego, która drużyna zostanie nowym mistrzem kraju. Najnowsze ustalenia dotyczą szczebla juniorskiego.

PZPN postanowił zakończyć rozgrywki, które nie są tak bardzo ważne dla związkowych struktur. Już kilka dni temu podjęto decyzję o tym, że ligi poniżej III ligi nie wznowią już rozgrywek. Teraz dowiadujemy się, że nie tylko seniorskie rozgrywki będą musiały przejść taką drogę. Okazuje się, że władze związku mają inny plan, który został wprowadzony częściowo już wczoraj.

Oficjalnie przekazano wczoraj, że jako lider tabeli Centralnej Ligi Juniorów Górnik Zabrze został zgłoszony do rozgrywek młodzieżowej Ligi Mistrzów. Dzisiaj dowiadujemy się, że podjęto ostateczne decyzje w sprawie rozstrzygnięć w tabeli. Dzięki temu wiemy, który z zespołów został nowym mistrzem Polski juniorów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Andrzej Gołota bohaterem wielkiego skandalu. Błagali go, aby przestał, ale on bił dalejAndrzej Gołota bohaterem wielkiego skandalu. Błagali go, aby przestał, ale on bił dalejCzytaj dalej

PZPN ogłosił, kto został nowym mistrzem Polski

Górnik Zabrze przejął fotel lidera w Centralnej Lidze Juniorów na jedną kolejkę przed wstrzymaniem rozgrywek. Poprzez remisy Legii Warszawa i Zagłębia Lubin to właśnie zabrzanie mogli cieszyć się pierwszym miejscem, jednak nie było im dane bronienie pierwszego miejsca w tabeli. Liga została przerwana i wyczekiwano w zasadzie jedynie na decyzję PZPN.

Związek zadecydował dziś, że w UEFA Youth League zagra Górnik Zabrze, drużyna, która była liderem w momencie przerwania rozgrywek. Nie wszyscy kibice są zadowoleni z tego typu rozwiązania w naszym kraju, jednak wydaje się, że jest to jedyne słuszne rozwiązanie. Inną opcją było całkowite zrezygnowanie z przyznania mistrzostwa Polski.

Słynna polska gwiazda ma prześladowcę. Stalker nie daje jej żyć (FOTO)Słynna polska gwiazda ma prześladowcę. Stalker nie daje jej żyć (FOTO)Czytaj dalej

PZPN zadecydował o mistrzostwie

W minionym roku Polskę w rozgrywkach UEFA Youth League reprezentowała Korona Kielce. Teraz w teorii szansę otrzymają zabrzanie, choć tak naprawdę nie wiadomo, czy europejskie puchary normalnie ruszą jesienią. Na kolejne decyzje w tej sprawie zapewne przyjdzie nam jeszcze zaczekać.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ponowne wprowadzenie zakazów w Polsce jest możliwe. Wicepremier zabiera głos
  2. Przeraźliwa wizja Jackowskiego. Już się zaczęło. Jasnowidz powiedział co stanie się w Warszawie
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Do fryzjera weź lepiej więcej pieniędzy niż zwykle. Za nawet najprostsze strzyżenie dodatkowo zapłacisz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News