Pilne
Zestadionu
Autor - 27 Stycznia 2020

Pilny komunikat PZPN. Chodzi o miejsce meczów reprezentacji Polski

PZPN wydał niezwykle istotny komunikat. Znajdziemy w nim informację o tym, gdzie będą rozgrywane najbliższe mecze reprezentacji Polski. Dyskusja na ten temat rozgorzała na nowo.

PZPN oficjalnie poinformował o tym, gdzie przez najbliższe lata rozgrywane będą mecze reprezentacji Polski. Po ostatniej wpadce podczas meczu ze Słowenią (3:2 dla Biało-Czerwonych) rozgorzała dyskusja na temat murawy na Stadionie Narodowym, przez co istniała możliwość zmiany obiektu, na którym rozgrywane byłyby mecze kadry.

Kamil Stoch podziękował żonie po wielkim zwycięstwie. Taka kobieta u boku to skarb (FOTO)Kamil Stoch podziękował żonie po wielkim zwycięstwie. Taka kobieta u boku to skarb (FOTO)Czytaj dalej

PZPN przedłużył kontrakt ze PGE Narodowym

Okazuje się, że reprezentacja Polski nadal będzie występowała na Stadionie Narodowym. Będą odbywać się tam również finały Pucharu Polski, tak jak to miało miejsce do tej pory. PZPN przedłużył umowę z operatorem stadionu na kolejne cztery lata.

- Operator PGE Narodowego odpowiada za przygotowanie stadionu do meczów, położenie murawy, zapewnienie służb ochrony, służb medycznych, informacyjnych, sprzątania, cateringu oraz zaplecza operacyjnego - mówił na łamach WP Sportowe Fakty Włodzimierz Dola, prezes spółki PL 2012, która jest operatorem PGE Narodowego.

PZPN jest zadowolony z nowej umowy

Na mecze Biało-Czerwonych przychodzi średnio ponad 50 tysięcy widzów. Stadion Narodowy jest dla Polski niewątpliwie szczęśliwy, bowiem nasza drużyna narodowa nie przegrała na nim od 2014 roku. Ostatni raz przegraliśmy wówczas w meczu ze Szkocją (0:1). Łącznie Polska rozegrała na tym obiekcie 27 meczów, w których 17 razy wygrała, ośmiokrotnie zremisowała i dwukrotnie poniosła porażkę. Bilans bramkowy to 63:22 na korzyść naszej kadry.

– Cieszę się z faktu przedłużenia umowy na kolejne lata. To stadion, na którym nasi piłkarze po prostu lubią grać. To miejsce, do którego kibice chętnie przychodzą wspierać drużynę narodową, tutaj nie przegrywamy. Jestem przekonany, że przez kolejne cztery lata nadal będziemy przynosić wielką satysfakcję naszym kibicom poprzez udane występy na tym pięknym stadionie i nieprzerwanie będziemy budować piłkarską historię jednego z najnowocześniejszych obiektów w Europie – mówił Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN na łamach oficjalnej strony internetowej Polskiego Związku Piłki Nożnej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zidentyfikowano ciała ofiar wypadku helikoptera Bryanta. Potwierdziły się kolejne przykre informacje
  2. Marcin Gortat zabrał głos na temat Koby'ego Bryanta. Wzruszające słowa Polaka
  3. Legia Warszawa pobiła transferowy rekord Ekstraklasy. Znamy szczegóły transakcji
  4. Michael Jordan wydał oświadczenie ws. śmierci Bryanta. "Słowa nie mogą opisać moich uczuć"
  5. Wielkie wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego. Polak znów wśród najlepszych, prawdziwa klasa
  6. Dawid Kubacki zdradził, co zrobi za pieniądze od premiera. Odpowiedź powala, ale komentarz Kamila Stocha zwrócił uwagę wszystkich

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News