Radosław Majdan
youtube.com/przeglad sportowy
Autor Mateusz Wysokiński - 21 Maja 2020

Radosław Majdan został oskarżony o ukrywanie pedofila. Reakcja bramkarza była natychmiastowa, zapowiada poważne kroki

Radosław Majdan znalazł się na ustach całej Polski. Były bramkarz reprezentacji, który w swojej karierze występował w barwach Polonii Warszawa, Wisły Kraków i Pogoni Szczecin został oskarżony przez autora dokumentu "Nic się nie stało" o udział w aferze pedofilskiej na oczach tysięcy widzów. Były piłkarz tuż po emisji dokumentu wydał oświadczenie, w którym zapowiada stanowcze kroki.

Radosław Majdan jest postacią, której nie trzeba przedstawiać zarówno kibicom, jak i fanom krajowego show-biznesu. Bramkarz, który w trakcie swojej kariery sportowej zagrał na mistrzostwach świata w Korei i Japonii w 2002 roku, a także wsławił się grą w barwach Wisły Kraków, Polonii Warszawa i Pogoni Szczecin został wczoraj oskarżony przed tysiącami widzów TVP. Chodzi o aferę pedofilską "Zatokii Sztuki", w którą, zdaniem Sylwestra Latkowskiego, zamieszany był mąż Małgorzaty Rozenek.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposób
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)Anna Lewandowska nie mogła się powstrzymać. Pokazała zdjęcie śpiącej Laury. Prawdziwy aniołek (FOTO)Czytaj dalej

Radosław Majdan oskarżony o udział w aferze pedofilskiej. Widziało to tysiące widzów

Emisję dokumentu "Nic się nie stało", który traktuje o aferze pedofilskiej w polskim show-biznesie oglądało wczoraj tysiące widzów TVP. Głośna sprawa, w której oskarżony i skazany został Krystian W. "Krystek" został wyemitowany jako odpowiedź na film braci Sekielskich o pedofilii w kościele. Autor dokumentu - Sylwester Latkowski oskrażył w trakcie dyskusji o filmie o współudział w sprawie wielu polskich celebrytów, w tym Radosława Majdana.

- Chciałbym zacząć od jednego, od apelu do Borysa Szyca. (...) Chciałbym, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, czego robiłeś, a czego nie robiłeś. (...) Grasz na wrażliwych strunach, czas może wreszcie, żebyś powiedział prawdę? Mam tę samą prośbę do Majdana, do Wojewódzkiego, do tych dziewczyn i pań, które tam mignęły - mówił Latkowski w TVP.

Kim jest żona Łukasza Piszczka? Piłkarz strzeże jej jak największego skarbu (FOTO)Kim jest żona Łukasza Piszczka? Piłkarz strzeże jej jak największego skarbu (FOTO)Czytaj dalej

Majdan opowiada na oskrażenia

Tuż po emisji filmu, Radosław Majdan napisał na swoim Instagramie oświadczenie, w którym odcina się od sprawy i zapowiada środki prawne w postaci pozwu, jeśli Latkowski nie sprostuje swojej wypowiedzi o jego rzekomym ukrywaniu pedofilii w polskim show-biznesie.

- Jestem zbulwersowany i zażenowany próbą wplątania mnie w tak poważną sprawę, jaką jest afera kryminalna w Zatoce Sztuki. Chciałem zdecydowanie zaprzeczyć jakimkolwiek moim kontaktom z właścicielami tego miejsca oraz z innymi osobami oskarżonymi w tej sprawie. Co więcej, nie byłem bywalcem tego miejsca (...) Pan Sylwester Latkowski w sposób kłamliwy i bez żadnych podstaw wplatał mnie w tak bulwersującą sprawę. Zakładam, że wymienienie mojego nazwiska w trakcie łączenia na żywo po emisji filmu wynikało z rozemocjonowania i stanowiło oczywistą pomyłkę. Oczekuję, że pomyłka ta zostanie sprostowana, w innym razie kieruję sprawę na drogę sądową - mówi Majdan.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny zakaz w Polsce może zostać przedłużony. Czekają na podpis premiera
  2. Ogromny smród w bloku. Mieszkańcy wezwali policję
  3. Adam Małysz opowiedział o swojej tajemniczej pasji. Zaraził nią Kamila Stocha
  4. Bayern Monachium poinformował o kontuzji swojego zawodnika. Lekarze są pewni, nie zagra do końca sezonu
  5. Jan Tomaszewski bezwzględny wobec przedłużenia kontraktu z Brzęczkiem. "Doprowadził do kompromitacji Polski"
  6. Magdalena Ogórek zabrała głos w sprawie swojej wypłaty. Przy okazji uderzyła w jednego z kandydatów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News