Radosław Majdan Esmeralda Godlewska Zatoka Sztuki
YouTube - Eska.TV
Autor Piotr Bernaciak - 27 Lipca 2020

Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw

Radosław Majdan prowadzi życie, którego zazdrościć mogłoby mu mnóstwo osób. Były bramkarz ekstraklasowych klubów niedawno został ojcem i wydawałoby się, że w jego życiu zagościło ogromne szczęście, jednak ma on również poważne problemy, o których nie mówiło się zbyt często. Sytuacja jest naprawdę poważna.

Radosław Majdan niewątpliwie jest jedną z gwiazd polskiej piłki w ostatnich kilkunastu latach. Piłkarz odnosił sukcesy na arenie krajowej, a po zakończeniu kariery wciąż nie daje o sobie zapomnieć, udzielając się jako ceniony ekspert w jednej z telewizji. Były reprezentant bryluje również na salonach, co zawdzięcza nie małżeństwu z Małgorzatą Rozenek, lecz jego trwającej rozpoznawalności.

Nieoczekiwanie jednak może okazać się, że sława znanego eks-piłkarza może szybko przeminąć. Wszystko ma związek z tajemniczymi oskarżeniami, które pojawiły się pod jego adresem. Powiedziała o nich jedna z gwiazd polskiego show-biznesu, zdradzając, że chodzi o wyjątkowo skandaliczne zachowania.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat
  2. Lidl szarżuje z promocjami. Kiełbasa po złotówce, ćwiartki z kurczaka za niecałe 3 zł
  3. Natura nie miała litości. 2 kobiety zginęły na miejscu, dramat za granicą
Z ostatniej chwili. PZPN ogłosił ważną informację, legendarny polski klub dostanie gigantyczną karęZ ostatniej chwili. PZPN ogłosił ważną informację, legendarny polski klub dostanie gigantyczną karęCzytaj dalej

Radosław Majdan oskarżony przez jedną z gwiazd

Radosław Majdan niedawno doczekał się wyjątkowego szczęścia. Na świat przyszedł bowiem mały Henio, jego pierwsze dziecko. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zmącić szczęścia całej rodziny, aż głos zabrała... Esmeralda Godlewska. Kontrowersyjna piosenkarka ujawniła informacje dotyczące rzekomej obecności Majdana w niesławnej Zatoce Sztuki.

- Mam ciekawe wiadomości do pani Małgoni Rozenek wraz z dowodami afery sopockiej związanej z Radziem (100% prawdy). Nie zawsze było tak grzecznie, jak to przedstawia w sieci. Niestety, nie mogę się podzielić z naszą idealną na pozór Panią Domu, gdyż mnie zablokowała. Prawda boli [...]. A może coś więcej o słynnej aferze w Sopocie? Blancia, Bieniuk i reszta naszej elity - pisze Esmeralda Godlewska na swoim Instagramie.

Adam Małysz ujawnił druzgocącą prawdę na temat ostatnich tygodni. Mistrz przeżył prawdziwe piekłoAdam Małysz ujawnił druzgocącą prawdę na temat ostatnich tygodni. Mistrz przeżył prawdziwe piekłoCzytaj dalej

Radosław Majdan oskarżony przez Esmeraldę Godlewską

Słowa Esmeraldy Godlewskiej brzmią wyjątkowo tajemniczo, a sam były piłkarz póki co się do nich nie odniósł. Tak naprawdę nie padło żadne oskarżenie, jednak fani zastanawiają się, co znany ekspert piłkarski mógł robić w Zatoce Sztuki, która niedawno stała się obiektem afery dotyczącej wielu polskich celebrytów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. „Nazywasz się kobietą, mając krótkie włosy i płaskie buty? Prawdziwa kobieta ma długie włosy, rzęsy i nogi” – twierdzi Dawid
  2. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  3. Rewolucyjna zmiana w WhatsAppie. Użytkownicy w końcu się doczekali
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News