Radosław Majecki
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Września 2020

Świetne informacje dla młodego Polaka. Przeszedł do znanego klubu i teraz ma szansę debiutu, wszystko przez epidemię

Radosław Majecki latem przeniósł się z Legii Warszawa do AS Monaco, by występować w jednej z najlepszych lig piłkarskich świata. Francuska Ligue 1 rozegrała już dwie kolejki w sezonie 2020/2021, jednak młody Polak do tej pory nie otrzymał szansy debiutu od trenera Niko Kovaca. To się może jednak bardzo szybko zmienić. Przed Majeckim ogromna szansa na pokazanie swoich umiejętności, a wszystko dzięki… pandemii koronawirusa. 

Radosław Majecki zamienił Legie Warszawa na AS Monaco, by występować w jednej z najlepszych lig świata, czyli francuskiej Ligue 1. Polak musiał jednak czekać na debiut w nowej drużynie, gdyż trener Niko Kovac stawiał na Benjamina Lacomte. Jak się okazuje, teraz sytuacja zmieniła się za sprawą koronawirusa.

Walka wieczoru Fame MMA 7 dla Walka wieczoru Fame MMA 7 dla "Popka". "Stifler" znokautowany już w pierwszej rundzieCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdzie oglądać Fame MMA 7? Stream online, na żywo, relacja w internecie, transmisja na żywo, stream
  2. Wideo - Co się dzieje z autem, które utknie między dwiema ciężarówkami?


Radosław Majecki staje przed ogromną szansą

Francuska Ligue 1 jako jedna z pierwszych czołowych lig Europy rozpoczęła już rozgrywki w sezonie 2020/2021. Piłkarze mieli jednak dużo czasu na odpoczynek, gdyż poprzedni sezon przerwano z powodu wybuchu pandemii koronawirusa już w marcu. Liga mogła zatem wystartować bez znacznego opóźnienia. Polscy kibice mają się czym ekscytować, jeśli chodzi właśnie o Ligue 1.

Mimo że z AS Monaco odszedł Kamil Glik, który postanowił dołączyć do Benevento Calcio, to nadal mamy swojego przedstawiciela w tym słynnym klubie. Jest nim Radosław Majecki, który podpisał umowę z klubem już w styczniu, jednak ostatnie pół roku występował jeszcze w barwach Legii Warszawa. 20-latek do tej pory nie miał okazji zadebiutować w słynnych rozgrywkach, jednak to się może wkrótce zmienić.

Reprezentant czołowej europejskiej drużyny blisko Legii Warszawa. Sensacyjne doniesieniaReprezentant czołowej europejskiej drużyny blisko Legii Warszawa. Sensacyjne doniesieniaCzytaj dalej


Młody Polak może wywalczyć miejsce w bramce Monaco

Radosław Majecki na razie przegrywał rywalizację o miejsce w bramce Monaco z Benjaminem Lacomte. To właśnie Francuz wystąpił w dwóch pierwszych meczach sezonu. Już niedługo Polak może jednak otrzymać szansę gry od trenera Niko Kovaca. Wszystko z powodu koronawirusa. AS Monco przekazało oficjalną informację, że dwóch członków drużyny zaraziło się COVID-19. “L’Equipe” podaje, że są to właśnie Benjamin Lacomte i Niko Kovac.

Choroba golkipera i związana z nią kwarantanna oznacza, że nie będzie on mógł wziąć udziału w najbliższym spotkaniu ligowym przeciwko Nantes. To wielka szansa dla Radosława Majeckiego, który do tej pory był bramkarzem numer dwa. Jeśli zaprezentuje się z dobrej strony, być może będzie miał szansę wywalczyć miejsce w pierwszym składzie Monaco na stałe.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci na bruk? Minister Emilewicz ostro o przyszłości starszych Polaków
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Krzysztof Stanowski grzmi po meczu reprezentacji Polski. Na oczach tysięcy widzów padły mocne słowa
  4. Tragiczna wiadomość z samego rana. 22-letni gwiazdor zmarł na oczach fanów, lekarze nie dali rady go uratować
  5. To już prawie pewne. Legia Warszawa straci swoją młodą gwiazdę. Klub ma rozmawiać nie tylko z Napoli
  6. Rząd wreszcie zabrał się do pracy. Przedstawiono konkretne rozwiązania na jesień, aby wyjść z pandemii

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News