Raków Częstochowa
Autor Piotr Bernaciak - 28 Sierpnia 2019

Kiedyś strzelił gola w El Clasico, teraz zagra w Ekstraklasie? Hit transferowy o krok

Raków Częstochowa chce wzmocnić kadrę przed zamknięciem okna transferowego. Niewykluczone, że do drużyny dołączy były piłkarz wielkiej Barcelony. Polski klub rozważa złożenie oferty.

Raków Częstochowa myśli nad kolejnymi wzmocnieniami, które mogłyby pomóc zespołowi w tym sezonie Ekstraklasy. Wiemy, że do końca okna transferowego nie uda się przeprowadzić zbyt wielu transferów, jednak władze klubu chciałyby kupić jeszcze jednego zawodnika, który mógłby stanowić realne wzmocnienie dla zespołu. Pojawiły się najnowsze informacje.

Okazuje się, że klub jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem Jeffrena. Nazwisko tego zawodnika może być dobrze znane kibicom Barcelony, w której niegdyś występował. Udało mu się nawet trafić do siatki w meczu z Realem Madryt w słynnym starciu na Camp Nou, które zakończyło się zwycięstwem Blaugrany aż 5:0.

Piłkarz Legii Warszawa podejrzany w sprawie ustawienia meczu! Sprawą zajmie się prokuraturaPiłkarz Legii Warszawa podejrzany w sprawie ustawienia meczu! Sprawą zajmie się prokuraturaCzytaj dalej

Jeffren miałby trafić do Rakowa Częstochowa po rozwiązaniu kontraktu z cypryjskim AEK Larnaka, w którym ostatnio występował. Jego kariera wyhamowała w ciągu ostatnich lat, zwłaszcza po odejściu z Hiszpanii, jednak sam piłkarz chciałby odbudować swoją formę. Niewykluczone, że Raków Częstochowa byłby do tego wymarzonym miejscem. Wszystko zależy od decyzji klubu.

Okazuje się, że to właśnie włodarze Rakowa muszą oznajmić piłkarzowi, czy chcą zaprosić go na testy medyczne. Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych kilku dni. Być może przyjdzie nam więc oglądać w Ekstraklasie piłkarza, który osiągnął w swoim życiu wielki sukces i przez pewien czas był na ustach całego świata. Kibice zastanawiają się, w jakiej formie jest obecnie.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News