Raw Air skoki narciarskie trondheim
Wikipedia
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Bardzo przeciętne skoki Polaków w Trondheim. Polscy kibice mają powody do niepokoju

Raw Air w Trondheim rozpoczyna się dzisiaj od serii treningowej. Udział w dzisiejszych zawodach wzięło aż siedmiu Polaków, którzy mieli pokazać swoją siłę na dzień przed zawodami. Po skokach treningowych nie mamy zbyt wiele powodów do radości.

Raw Air w Trondheim oficjalnie rozpocznie się jutro, jednak już dziś wszyscy skoczkowie zameldują się na skoczni o 17:30, by rozpocząć kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata. Wcześniej jednak mieli oni okazję oddać skoki w serii treningowej, dzięki czemu mieliśmy okazję zobaczyć, w jakiej formie są dziś reprezentanci Polski biorący udział w prestiżowych zawodach.

Na belce startowej usiadło aż siedmiu Polaków, w tym Kamil Stoch, czyli obecny lider klasyfikacji generalnej Raw Air. Mieliśmy nadzieję na to, że po raz kolejny udowodni on swoją doskonałą dyspozycję, jednak tym razem niestety nie doczekaliśmy się świetnych rezultatów ze strony Biało-czerwonych.

Życiowy sukces Kamila Stocha. Wyprzedził legendę skoków, teraz goni Adama MałyszaŻyciowy sukces Kamila Stocha. Wyprzedził legendę skoków, teraz goni Adama MałyszaCzytaj dalej

Raw Air w Trondheim. Za nami trening

W pierwszej serii treningowej Polacy spisali się dość przeciętnie. Nasi reprezentanci oddali dość przeciętne jak na swoje możliwości skoki, choć na pochwałę zasługuje fakt, że aż sześciu z siedmiu naszych skoczków zdołało zająć miejsca w pierwszej trzydziestce. Najwyżej z nich był Kamil Stoch, który zajął 8. miejsce. Kibice liczyli na znacznie lepszy wynik po tak dobrych konkursach w Lillehammer.

W drugiej serii treningowej liczyliśmy na nieco lepszy wynik ze strony naszych reprezentantów, jednak niestety nie doczekaliśmy się wybitnych rezultatów. Najlepszy z Biało-Czerwonych był Piotr Żyła, który skoczył 127,5 mera i zajął 11. lokatę. Jeszcze słabiej wypadł Kamil Stoch z odległością 125,5 m (13. miejsce). 17. był Dawid Kubacki (125 m), 25. Maciej Kot (123 m), 37. Jakub Wolny (118,5 m), 39. Aleksander Zniszczoł (116 m), a 40. Paweł Wąsek.

Konkurs w Trondheim odbędzie się jutro. Kwalifikacje do zawodów już o godz. 17:30.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Zaszli od tyłu, użyli butelki. Wyrwali plecak, telefony i uciekli. Napad na młodych mężczyzn w Piasecznie
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News