Real Madryt legenda
Unsplash - Daan Stevens
Autor Piotr Bernaciak - 18 Marca 2020

Koszmarne doniesienia z Madrytu. Lorenzo Sanz w bardzo ciężkim stanie, rokowania są fatalne

Real Madryt należy do najbardziej znanych klubów świata, dlatego osoby zajmujące w nim znane stanowiska stają się popularne. Podobnie było z Lorenzem Sanzem. Teraz docierają do nas fatalne informacje w jego sprawie.

Real Madryt od wielu lat pozostaje zdecydowanie jednym z najbardziej znanych klubów na świecie. Fani kojarzą nie tylko boiskowe gwiazdy Los Blancos, ale także osoby, które odpowiadają za zarządzanie wszystkimi sekcjami legendarnego klubu. Nie bez powodu tysiące kibiców z całego świata doskonale kojarzą nazwisko Florentino Pereza, który piastuje funkcję prezesa Królewskich.

Podobnie przez laty było z Lorenzo Sanzem, człowiekiem, który jest bezpośrednim poprzednikiem Florentino Pereza na stanowisku prezesa. Z Madrytu dotarły koszmarne doniesienia mówiące o bardzo poważnej chorobie u hiszpańskiego działacza. Lekarze twierdzą wręcz, że rokowania zdrowotne na wyleczenie mężczyzny wcale nie brzmią optymistycznie.

Trener po przejściu nowotworu został zmuszony do pracy. Wszystko w czasie epidemiiTrener po przejściu nowotworu został zmuszony do pracy. Wszystko w czasie epidemiiCzytaj dalej

Real Madryt posiada dziesiątki klubowych legend

Lorenzo Sanz swoje rządy w Realu Madryt objął po głosowaniu na prezesa klubu w 1995 roku, a jego kadencja dobiegła końca pięć lat później, gdy do Los Blancos wkroczył Florentino Perez. Mimo wszystko okres prezesury Sanza wspominany jest przez kibiców naprawdę dobrze. Mężczyzna był sternikiem klubu w momencie, gdy ten dwukrotnie sięgał po triumf w Lidze Mistrzów w 1998 i 2000 roku.

Teraz docierają do nas fatalne informacje. 76-letni dziś Lorenzo Sanz dowiedział się, że choruje na koronawirusa. Wykryto go u niego w związku z oczywistymi objawami, jakimi są gorączka i problemy z oddychaniem. Jak dowiadujemy się z hiszpańskich mediów, doniesienia nie są wcale dobre. Wszystko przez wiek mężczyzny, przez który znajduje się w grupie zwiększonego ryzyka.

Euro i Copa America zostały odwołane. Organizatorzy olimpiady w Tokio nie zamierzają tego robićEuro i Copa America zostały odwołane. Organizatorzy olimpiady w Tokio nie zamierzają tego robićCzytaj dalej

Real Madryt odnosił wielkie sukcesy za kadencji Sanza

Obecnie Lorenzo Sanz przebywa na oddziale intensywnej terapii, gdzie pozostanie do momentu, gdy jego stan się poprawi. Z pewnością potrwa to jednak znacznie więcej niż jedynie kilka dni. Informacje o sytuacji zdrowotnej 76-latka przekazał hiszpański "Ideal".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobitny apel WHO do wszystkich państw. Zaniedbujemy jedną, arcyważną rzecz
  2. Popularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetu
  3. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  4. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  5. Żona byłego piłkarza Ekstraklasy robi furorę w sieci. Jej wysportowane ciało rozpala internautów (ZDJĘCIA)
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News