Real Madryt
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 19 Marca 2020

Stan zdrowia legendy Realu Madryt nagle się pogorszył. "Kluczowa będzie kolejna doba"

Real Madryt przesyła wsparcie rodzinie byłego prezesa klubu Lorenzo Sanza. 76-letni działacz jest chory na koronawirusa i walczy o życie w szpitalu. Syn Hiszpana przekazał najnowsze wiadomości na temat jego zdrowia. Niestety, nie są one pozytywne.

Lorenzo Sanz do szpitala trafił kilka dni temu. Przeprowadzone u działacza testy na obecność koronawirusa dały wynik pozytywny. Słynny prezes "Królewskich" jest w bardzo ciężkim stanie. O szczegółach informuje jego syn, Lorenzo Sanz Duran.

Robert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu PortugalczykRobert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu PortugalczykCzytaj dalej

Real Madryt modli się o wyzdrowienie byłego prezesa

"Rozmawialiśmy z lekarzem i nie mamy dobrych wieści. Oprócz niewydolności oddechowej, tata walczy z niewydolnością nerek z powodu poważnej infekcji. Ważne będą najbliższe 24 godziny. Z powodu jego wieku sytuacja jest jednak trudna. Najgorsze, że nie możemy być teraz przy nim" - pisze Sanz junior.

Drugi syn działacza zamieścił na Twitterze bardzo emocjonalny wpis. "Tato kochamy cię, niedługo będziemy znowu razem, jesteś silny, zawsze opiekowałeś się całą rodziną. Nie przestawaj walczyć, czekamy na twój powrót, jesteś naszym bohaterem i światłem nadziei, kocham cię" - pisze Fernando Sanz.

Wyrazy wsparcia na swoim profilu opublikował także Real Madryt. ""Drogi Lorenzo Sanz, z całego serca życzymy wszystkiego najlepszego. Mnóstwa siły i otuchy od wielkiej madryckiej rodziny #RealMadrid" - czytamy.

Tomasz Hajto pożyczył ogromną sumę od piłkarza zbierającego na leczenie. Nie oddał pieniędzyTomasz Hajto pożyczył ogromną sumę od piłkarza zbierającego na leczenie. Nie oddał pieniędzyCzytaj dalej

Lorenzo Sanz - legendarny prezes Realu

Sanz piastował urząd prezesa Realu Madryt w latach 1995-2000. W tym okresie "Królewscy" dwukrotnie sięgnęli po puchar Ligi Mistrzów. W wyborach w 2000 roku Sanza niespodziewanie pokonał Florentino Perez. Szalę na stronę obecnego prezesa "Królewskich" przechyliła obietnica sprowadzenia Luisa Figo z Barcelony. Perez dotrzymał słowa, a Portugalczyk wspólnie z Zinedinem Zidanem, którego pozyskano rok później, poprowadził madrytczyków do kolejnego triumfu w LM w 2002 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polka leciała samolotem akcji "Lot do Domu". Jest oburzona tym, jak ją potraktowali, opowiedziała wszystko
  2. "Ratujcie gastronomię, zostaliśmy bez środków do życia". Szef kuchni błaga o pomoc, bez niej mogą nie przetrwać
  3. Gorzkie słowa Simona Ammanna. Myśli o skończeniu kariery. "To wszystko było jak uderzenie w twarz"
  4. Andrzej Gmoch nie żyje. Potwierdzono smutne informacje, tysiące kibiców w żałobie
  5. Reprezentant Polski oskarżany o prowadzenie plantacji marihuany odpiera zarzuty. "To kłamstwa"
  6. Oficjalny komunikat WHO. Organizacja przestrzega przed stosowaniem popularnego środka przeciwbólowego

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News