Real Madryt
Facebook Real Madrid
Autor Mateusz Dziubiński - 22 Marca 2020

Gwiazdor Realu Madryt pod ostrzałem. Ojciec piłkarza mówi o więzieniu dla syna

Real Madryt po tym, gdy u jednego z zawodników sekcji koszykarskiej klubu stwierdzono obecność COVID-19 zarządził przymusową kwarantannę dla wszystkich drużyn. Zawodnicy dostali zakaz podróżowania oraz polecenie pozostania w swoich domach. Jedna z gwiazd otrzymała jednak specjalne pozwolenie na powrót do ojczyzny, co skończyło się skandalem. O sytuacji wypowiedział się ojciec piłkarza.

Real Madryt udzielił specjalnej zgody Luce Jovićowi na opuszczenie Madrytu i podróż do Serbii, mimo kwarantanny nałożonej na drużynę. Zawodnik sprowadzony przed sezonem z Eintrachtu Frankfurt chciał spędzić trudny czas razem z rodziną i narzeczoną, która jest w ciąży. Po konsultacji z klubowym lekarzem władze “Królewskich” pozwoliły piłkarzowi na wylot do ojczyzny. Serwis cuatro.com w czwartek poinformował, że zawodnik po wylądowaniu był widziany w kilku klubach na terenie Belgradu, gdzie miał hucznie świętować urodziny swojej partnerki. Na zawodnika spadła ogromna fala krytyki.

DZISIAJ GRZEJE:
1. PILNE: Nie żyje b. legendarny prezes Realu Madryt. Zabił go koronawirus
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

WP: Trener polskiej kadry zakażony wirusem. Zaraził się podczas zgrupowaniaWP: Trener polskiej kadry zakażony wirusem. Zaraził się podczas zgrupowaniaCzytaj dalej


Real Madryt zezwolił piłkarzowi na powrót do kraju. Ten złamał zasady kwarantanny

Zachowanie piłkarza skrytykowały władze serbskiego rządu, między innymi premier i minister spraw wewnętrznych, który zasugerował, że powinien on ponieść konsekwencje prawne. Jović za pomocą konta w serwisie Instagram wydał oświadczenie w sprawie.

“Jest mi przykro, że stałem się głównym tematem i pisze się o mnie, a nie o bohaterach obecnego kryzysu - lekarzach i innych pracownikach służby zdrowia. Gdy byłem w Hiszpanii, mój wynik testu na koronawirusa był negatywny, postanowiłem więc wesprzeć swoją rodzinę, o czym wiedział mój klub. Gdy wylądowałem w Serbii, zostałem poddany kolejnemu testowi i jego wynik znowu był negatywny. Bardzo mi przykro z tego powodu, że niektórzy ludzie nie wykonali we właściwy sposób swoich obowiązków. Nie otrzymałem od nich konkretnych instrukcji, jak należy zachowywać się podczas kwarantanny. W Hiszpanii mogłem iść do apteki albo supermarketu, aby kupić potrzebne rzeczy. W Serbii wygląda to inaczej. Przepraszam wszystkich tych, których mogłem narazić na niebezpieczeństwo. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami możemy wszystko przezwyciężyć. Naprzód Serbio, trzymajmy się razem” - napisał.

Kibole Kibole "przerwali kwarantannę". Ogromna bójka w centrum osiedla (WIDEO)Czytaj dalej

Ojciec piłkarza zdecydował się odpowiedzieć władzom rządu, krytykującym zachowanie Jovicia

Do zamieszania wokół Luki Jovica odniósł się jego ojciec, Milan. Jego słowa cytuje hiszpański dziennik “Marca”.

- Luka wykonał dwa testy na obecność koronawirusa i oba były negatywne. Dlatego myślał, że może przyjechać do Serbii. Teraz wygląda na to, że jest poważnym przestępcą. Całkowicie zgadzam się z serbskim prezydentem i premierem, że powinien pójść do więzienia, ale tylko wtedy, gdy jest winny. Poparłbym tę decyzję, gdyby zrobił coś złego, ale przyjechał do Belgradu i został w domu. Jego dziewczyna Sofia jest w ciąży i nie mogła wyjść z domu, aby świętować swoje urodziny. Niektóre zdjęcia, które wyciekły z ich zabawy, pochodzą jeszcze z czasów, jak byli w Hiszpanii. - powiedział.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News