Reprezentacja Polski skład Raw Air
.
Autor Piotr Bernaciak - 1 Marca 2020

Michal Dolezal podał kadrę na turniej Raw Air. Wielki powrót, świetna wiadomość dla kibiców

Reprezentacja Polski na nadchodzący wielkimi krokami turniej Raw Air została ogłoszona. Selekcjoner podzielił się informacją, która ucieszy tysiące kibiców. Zanosi się na wielki powrót do składu.

Reprezentacja Polski nie oczarowała dziś kibiców w trakcie zawodów w Lahti. Na fińskiej skoczni nasi zawodnicy zdecydowanie nie zaliczyli dobrego wystepu, jedynie Piotr Żyła może mieć umiarkowane powody do radości. Kibice mają nadzieję, że wszystko ulegnie zmianie już podczas następnych zawodów Pucharu Świata, które zostaną rozegrane w formacie turnieju Raw Air.

Dziś trener naszej drużyny narodowej podał skład Polaków na nadchodzące zawody. Dowiedzieliśmy się, że w końcu przyjdzie nam obejrzeć wielki powrót do kadry, na który czekały tysiące kibiców z całego kraju. Selekcjoner słusznie uznał, że w związku z dobrymi występami jeden z zawodników zapracował sobie na szansę występów na najwyższym poziomie.

Dawid Kubacki stracił życiową szansę, ale to nie wszystko. Czeka go trudna walkaDawid Kubacki stracił życiową szansę, ale to nie wszystko. Czeka go trudna walkaCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Michal Dolezal ogłosił skład

Już za tydzień odbędzie się konkurs Raw Air, w trakcie którego poznamy kolejne rozstrzygnięcia dotyczące Pucharu Świata. Tym razem Michal Dolezal zdecydował się na ważną zmianę, która z pewnością spodoba się kibicom śledzącym uważnie postępy naszych reprezentantów w Pucharze Kontynentalnym. Zanosi się na głośny powrót do drużyny narodowej.

Reprezentacja Polski wzmocni się o skoczka, który w ostatnich tygodniach spisywał się doskonale w Pucharze Kontynentalnym. Chodzi oczywiście o Macieja Kota, który grał naprawdę dobrze. Zastąpi on Pawła Wąska, który rozczarowywał w trakcie swoich ostatnich występów i był zdecydowanie najsłabszym z Polaków. Zmiana z pewnością ucieszy fanów.

Piłkarz stracił przytomność w trakcie spotkania. Na murawę wjechała karetka, wszystko na oczach kibiców (WIDEO)Piłkarz stracił przytomność w trakcie spotkania. Na murawę wjechała karetka, wszystko na oczach kibiców (WIDEO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski wystartuje w turnieju Raw Air

W kadrze znaleźli się oczywiście także Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł i Klemens Murańka. Taki skład naszej drużyny na ten moment wydaje się być najbardziej optymalnym. Zanosi się na ogromne emocje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Mężczyzna zasnął na podłodze tramwaju. Po przyjeździe straży miejskiej okazało się, że to nie jedyne co zrobił
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Oślizgła biała skrętka na żółtku znaczy więcej niż sądzisz. Nie jedz pod żadnym pozorem jajek, na których jej nie ma

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News