Reprezentacja Polski
Twitter - PZPS
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Czerwca 2020

Reprezentacja Polski w izolacji. Zawodnicy są już po badaniach

Reprezentacja Polski siatkarzy spotkała się po raz pierwszy od wybuchu pandemii koronawirusa na zgrupowaniu. Mimo iż w tym roku nie będą już rywalizować w spotkaniach o stawkę, czeka ich szereg przygotowań do przyszłorocznych imprez. Zawodnicy przebywają w izolacji i poddano ich niezbędnym badaniom.

Reprezentacja Polski w siatkówce, jako jedna z pierwszych drużyn narodowych ma okazję ponownie wspólnie trenować. Zawodnicy Vitala Heynena zebrali się w ośrodku w Spale, by pracować nad powrotem do optymalnej formy. Zawodników czeka w najbliższych dniach sporo pracy, a na razie przeszli oni niezbędne badania.

Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Piotr Rocki walczy o życie. Wzruszające słowa otuchy od Wojciecha Kowalczyka (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


Reprezentacja Polski siatkarzy rozpoczęła treningi

Pandemia koronawirusa sprawiła, że organizatorzy największych imprez sportowych, musieli zweryfikować swoje plany. Jak wiemy, odwołano największe wydarzenia zaplanowane w tym roku, czyli mistrzostwa Europy w piłce nożnej i igrzyska olimpijskie w Tokio. Polscy siatkarze, którzy zakwalifikowali się do imprezy w stolicy Japonii, muszą na przyszły rok odłożyć marzenia o medalu.

Również w przyszłym roku podopieczni Vitala Heynena będą mogli ponownie rywalizować w rozgrywkach Ligi Narodów, które również odwołano. Mimo braku oficjalnych meczów w najbliższym czasie, siatkarze nia zamierzają tracić czasu. Już teraz rozpoczynają przygotowania do ponownych startów. Nasi zawodnicy zebrali się w Spale, gdzie będą trenować przez kilka najbliższych dni.

Ukochany sportowiec zginął na oczach fanów. Kilka minut przed śmiercią desperacko prosił o pomoc (WIDEO)Ukochany sportowiec zginął na oczach fanów. Kilka minut przed śmiercią desperacko prosił o pomoc (WIDEO)Czytaj dalej


Zawodnicy przeszli badania na obecność koronawirusa

Zgrupowanie odbywa się oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. W hotelu, w którym zwykle zawodnicy mieszkali w dwuosobowych pokojach, tym razem mogą liczyć na pojedyncze kwatery. Wszyscy będą nosić maseczki ochronne. Przepisy zmienią się zapewne, gdy poznamy wyniki badań, które przeszli nasi kadrowicze. Będą one znane już we wtorek.

- Zgodnie z zaleceniami wszyscy do otrzymania wyników badań pozostaną w izolacji. Posiłki będą podawane do pokojów. Po otrzymaniu rezultatów, mam nadzieję negatywnych, ustalimy plan podczas spotkań sztabu i sztabu z zawodnikami - zdradził lekarz kadry Jan Sokal. Na zgrupowaniu zjawiło się 19 zawodników, w tym między innymi Wilfredo Leon. Obóz potrwa do 13 czerwca.

Źródło: sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny kraj otwiera się na turystów, ale nie przyjmie Polaków. Dlaczego nas nie chcą?
  2. 6-latka wpadła do stawu. Trwa akcja reanimacyjna
  3. Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku
  4. Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa
  5. Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendą
  6. Coraz więcej Polaków dostaje dziwnego SMS-a. Lepiej na niego uważaj, jest od oszustów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News