reprezentacja Polski kibice
Pexels
Autor Łukasz Kowalski - 3 Października 2020

Były reprezentant Polski błaga o pilną pomoc. Chodzi o sprawę życia i zdrowia, potrzebne jest wsparcie

Reprezentacja Polski i jej piłkarze niejednokrotnie mieli okazję się przekonać, jak wielkie mają wsparcie w swoich kibicach. Teraz jeden z byłych kadrowiczów wystosował dramatyczny apel w mediach społecznościowych. Jest to kwestia życia i śmierci. Były piłkarz bardzo liczy na pomoc.

Reprezentacja Polski wiele razy przekonała się, jak wielkie ma oparcie w swoich kibicach. To samo mogą powiedzieć kadrowicze, którzy niejednokrotnie przekonali się, na jak wielką pomoc od strony fanów mogą liczyć. Teraz jeden z byłych graczy Biało-Czerwonych szczególnie mocno liczy na wsparcie kibiców.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż zakładano
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Justyna Żyła pławi się w luksusach. Po rozwodzie dostała dom warty fortunę, bogactwo i przepych (FOTO)Justyna Żyła pławi się w luksusach. Po rozwodzie dostała dom warty fortunę, bogactwo i przepych (FOTO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski może liczyć na wielką pomoc od swoich kibiców

Legendarny piłkarz Lecha Poznań, Piotr Reiss za pomocą swoich mediów społecznościowych zaapelował do kibiców o pomoc. Chodzi o krew do przetoczenia dla jego taty, który przebywa w szpitalu. Ojciec byłego piłkarza m.in.: Herthy Berlin czy Warty Poznań ma poważne problemy zdrowotne, stąd dramatyczny apel piłkarza.

- Moi kochani. Nigdy wcześniej nie zwracałem się z taką prośbą, ale sytuacja jest wyjątkowa i pilna. Mój tata Henryk przebywa w szpitalu i koniecznie potrzebuje do przetoczenia krew. (…) Dlatego bardzo proszę o oddanie tego rodzaju krwi (0 RH-). Będę dozgonnie wdzięczny - napisał legendarny napastnik.

Były reprezentant Polski przekazał także kibicom, gdzie można oddawać krew dla jego chorego ojca. Jak wskazał w swoim apelu do kibiców, wszyscy, którzy będą chcieli wesprzeć jego tatę, mogą to zrobić w Stacji Krwiodawstwa przy ulicy Marcelińskiej w Poznaniu.

Pilne informacje z TVP. Wielkie zmiany w telewizji, kultowy dziennikarz zastąpi największą legendę stacji?Pilne informacje z TVP. Wielkie zmiany w telewizji, kultowy dziennikarz zastąpi największą legendę stacji?Czytaj dalej

Dramatyczny apel byłego reprezentanta

Reiss jest jedną z największych klubowych legend Lecha Poznań. Polski napastnik w barach Kolejorza zagrał łącznie 275 spotkań, w których strzelił 101 goli, a do tego dołożył aż 73 asysty. Po zakończeniu kariery zajął się szkoleniem dzieci w założonej przez siebie Akademii Piłkarskiej Reissa.

W swojej bogatej karierze zawodnika ma na koncie tytuł króla strzelców Ekstraklasy, dwa razy zdobył Puchar Polski, raz Superpuchar Polski, do tego w barwach Herthy Berlin sięgnął po Puchar Ligi Niemieckiej. W latach 1998-2000 rozegrał cztery spotkania w reprezentacji Polski, w których strzelił jedną bramkę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News