Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 6 Listopada 2020

Druzgocąca wiadomość. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, opowiedział o swoich objawach

Reprezentacja Polski i jej selekcjoner również nie byli w stanie oprzeć się pandemii koronawirusa. Właśnie dowiedzieliśmy się, że opiekun naszej drużyny narodowej zachorował na COVID-19. Informację o wyniku testu, który okazał się niestety pozytywny, przekazał sam zainteresowany. Trener “Biało-Czerwonych” zdradził przy okazji, jak się czuje. 

Reprezentacja Polski musi zmierzyć się z kolejnym przypadkiem koronawirusa. Tym razem choroba dopadała jednego z jej najważniejszych członków, czyli samego selekcjonera. Szkoleniowiec sam wyznał, że padł ofiarą wirusa z Wuhan i opowiedział, jak się czuje.

Adam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódAdam Małysz przekazał najgorszą wiadomość milionom Polaków. Stało się, czeka nas wielki zawódCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  2. Premier wydał ważny apel, stanowczo przemówił do Polaków. Trudno było ukryć złość
  3. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia


Reprezentacja Polski. Selekcjoner chory na COVID-19

Piątkowy poranek przyniósł niestety kolejne niepokojące doniesienia związane z pandemią koronawirusa. Tym razem zachorował selekcjoner siatkarskiej reprezentacji Polski Vital Heynen. Trener zaraził się we Włoszech, gdzie pracuje z zawodnikami Sir Safety Perugia.

Heynen łączy obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski z prowadzeniem włoskiej drużyny. Pod koniec października w zespole z Perugii pojawiło się kilka przypadków zachorowań na COVID-19 wśród siatkarzy. Kilka dni później chorych było aż 12 zawodników.

Sir Safety Perugia zmuszona była odwołać najbliższe spotkania, a zawodnicy przebywają w kwarantannie. Mimo kolejnych zachorowań w klubie zdrowiem cieszył się trener Vital Heynen. Niestety teraz także i on poinformował o zakażeniu koronawirusem.

Opiekun reprezentacji Polski poinformował o chorobie w mediach społecznościowych. Heynen opublikował wpis na Twitterze. Belg zachowuje optymizm i w żartobliwy sposób opowiedział o objawach, jakie towarzyszą chorobie.

Marcin Najman wściekły na Zbigniewa Bońka. Zawodnik upokorzył prezesa przed tysiącami PolakówMarcin Najman wściekły na Zbigniewa Bońka. Zawodnik upokorzył prezesa przed tysiącami PolakówCzytaj dalej


Vital Heynen ma koronawirusa, opowiada o objawach

- Prawie cały mój zespół zakażony koronawirusem, a ja nie? Może nie jestem wystarczająco blisko drużyny. Ale od wczoraj należę do tej samej grupy. Jestem "pozytywny", na kwarantannie i z łagodnymi objawami. Mam tylko dziwne uczucie w głowie, ale to mam zawsze - napisał trener.

Ostatnio Vital Heynen miał okazję porozmawiać z dziennikarzami portalu WP SportoweFakty. Trener kadry “Biało-Czerwonych” wypowiedział się m.in. na temat właśnie COVID-19. Zdaniem Heynena sytuacja związana z pandemią poprawi się, gdy wynaleziona zostanie skuteczna szczepionka, czyli dopiero za kilka miesięcy.

- Kiedy pojawi się szczepionka, a mocno wierzę, że niedługo to się stanie, dużo powinno się zmienić. Jestem pewien, że wiosną sytuacja będzie już znacznie lepsza. Musimy tylko przetrwać tę jedną zimę - powiedział trener siatkarzy.

Na razie pozostaje nam trzymać kciuki za szybki powrót Vitala Heynena do zdrowia. Miejmy nadzieję, że dobry humor będzie mu towarzyszył podczas całego okresu kwarantanny.

Źródło: Twitter, WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Apple nie chce dać zasilacza? Xiaomi stworzy go za grosze
  2. Najnowsze odkrycie pokazuje, że już w prehistorii istniała równość płci. Naukowcy mają konkretne dowody
  3. Siostra Wojciecha Szczęsnego poniosła tragiczną śmierć. Mało kto zna smutną historię, nigdy o niej nie wspominał
  4. Zbigniew Boniek nagle przerwał milczenie po zachorowaniu. Nowe informacje ws. jego stanu zdrowia
  5. Agnieszka Radwańska wznowi swoją karierę? Wszystko przez jeden wpis, fani oszaleli
  6. Nadchodzi najmocniejsze Audi w historii. Będzie elektryczne
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News