Reprezentacja siatkówka
Autor Piotr Bernaciak - 7 Września 2019

Przykra porażka Polek z Turczynkami. Awans do finału był naprawdę blisko

Reprezentacja Polski przegrała starcie z Turcją i zagra o trzecie miejsce w mistrzostwach Europy. Rywalki były świetnie dysponowane, ale i nam udało się je raz zdominować. Pozostaje nam mecz o brąz.

Reprezentacja Polski w siatkówkę przegrała swój mecz z Turczynkami, choć wydawało się, że awans do wielkiego finału mistrzostw Europy jest naprawdę o krok. Nasze reprezentantki nie sprostały ambitnie grającym siatkarkom z Turcji, które na przestrzeni trzech z czterech setów prezentowały się lepiej od naszych zawodniczek. Zwycięstwo było zasłużone.

Trzeba przyznać, że nasze reprezentantki miały szanse na awans do finału. Wszysko rozstrzygnęło się w czwartym secie, choć wydawało się, że siatkarki z Polki odzyskały formę z poprzedniego spotkania i teraz pójdą za ciosem. Niestety tak się jednak nie stało..

Ujawniono szczegóły kontraktu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zarabia miliony na reklamachUjawniono szczegóły kontraktu Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zarabia miliony na reklamachCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w siatkówkę przegrała z Turcją

Siatkarki rozpoczęły spotkanie bardzo źle. Rywali wygrały dwa pierwsze sety bardzo szybko i wydawało się, że są w stanie rozstrzygnąć sprawę awansu do finału już w trzech setach. Nasze reprezentantki wygrały kolejnego seta, zdecydowanie dominując nad rywalkami, jednak czwarta część meczu padła łupem przeciwniczek z Turcji. Teraz naszym reprezentantkom przyjdzie mierzyć się o trzecie miejsce.

Już niebawem rozegramy starcie z Włoszkami o to, która z drużyn zajmie trzecie miejsce na turnieju. Mieliśmy wielkie nadzieje na to, że ostatecznie to Polki wystąpią w wielkim finale, ale tak się nie stało. Rywalkom pomógł z pewnością fanatyczny doping publiczności znad Bosforu, która ponownie okazała się niezawodna i wspierała swoją drużynę na drodze do zwycięstwa.

TURCJA - POLSKA 3:1

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News