Reprezentacja Polski skarga
Autor Piotr Bernaciak - 7 Listopada 2019

Gwiazda reprezentacji Polski ma romans z asystentem trenera? Złożono skargę do włodarzy związku

Reprezentacja Polski musi poradzić sobie z głośną aferą. Zawodniczki nie kryją, że atmosfera w drużynie jest fatalna. Spowodowało to kilka wydarzeń, w związku z którymi siatkarki chciały zaprotestować.

Reprezentacja Polski w kobiecej siatkówce przeżywa spory kryzys. Dowiedzieliśmy się, że największe gwiazdy zespołu złożyły oficjalne pismo do władz Polskiego Związku Piłki Siatkowej, w którym domagają się zwolnienia trenera Jacka Nawrockiego. Pojawiało się wiele wiadomości, że szkoleniowiec już w najbliższym czasie może stracić pracę w związku z poważnymi zarzutami.

Dziś poznaliśmy dokładną treść pisma wraz z listą rzeczy, które irytowały większość zawodniczek. Wśród nich uwagę zwrócił jeden szczegół dotyczący relacji asystenta trenera z jedną z zawodniczek. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna miał romans z gwiazdą zespołu. Kibice podają dalej niespodziewane wiadomości na temat skandalu obyczajowego w reprezentacji.

TVP wybrała mecz, który będzie transmitować w następnej kolejce Ligi Mistrzów. Czeka nas prawdziwy hitTVP wybrała mecz, który będzie transmitować w następnej kolejce Ligi Mistrzów. Czeka nas prawdziwy hitCzytaj dalej

Reprezentacja Polski przeżywa kryzys

- Akceptowanie przez Trenera Nawrockiego nieprofesjonalnego zachowania jednego z członków sztabu (zażyłe, bliskie relacje z jedną z zawodniczek). Dopuszczanie do niemoralnego zachowania, przy jednoczesnym braku reakcji ze strony Trenera na zgłaszanie problemu przez zawodniczki - głosi jeden z punktów dotyczący problemu w reprezentacji Polski.

Wygląda więc na to, że jeden z członków sztabu prawdopodobnie ma romans z reprezentantką Polski. Nie padły żadne nazwiska, bo nikt nie chce oskarżać danej osoby publicznie. Mimo wszystko możemy domyślać się, że ten punkt dotyczy jednej z zawodniczek, które nie podpisały się pod oficjalnym listem do władz PZPS.

Reprezentacja Polski złożyła pismo

Reprezentacja Polski kobiet w znacznej większości podpisała się pod pismem skierowanym do włodarzy. Zrobiły to Martyna Grajber, Klaudia Alagierska, Agnieszka Kąkolewska, Martyna Łukasik, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Paulina Maj-Erwardt, Joanna Wołosz, Aleksandra Wójcik, Natalia Mędrzyk, Malwina Smarzek-Godek, Katarzyna Zaroślińska-Król i Marlena Kowalewska.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News