Reprezentacja Polski siatkówka
YouTube
Autor Piotr Bernaciak - 8 Października 2019

Ogromne wzmocnienie reprezentacji przed najbliższym meczem. Mistrz świata powołany

Reprezentacja Polski wciąż walczy o zwycięstwa w Pucharze Świata. Teraz, tuż przed ważnym spotkaniem, może liczyć na wielkie wzmocnienie. Wszystko przez obecność jednego z reprezentantów.

Reprezentacja Polski w siatkówce już jutro z samego rana zagra w Hiroszimie z Rosją. Nasza drużyna narodowa będzie przebywać w tym mieście do końca turnieju i nie musi martwić się już podróżami. Z racji zmęczenia poszczególnych zawodników sztab szkoleniowy zdecydował się na rozwiązanie, które z pewnością pomoże naszej drużynie narodowej.

Dowiedzieliśmy się, że niebawem drużynę wzmocni doświadczony reprezentant, który wiele razy udowadniał, że spisuje się świetnie w narodowych barwach. W Japonii zameldował się już Michał Kubiak, który ma być gotowy do gry w najbliższych spotkaniach. Dzięki temu część zawodników będzie mogła odpocząć przed końcówką zmagań w Pucharze Świata.

Zbigniew Boniek broni Jerzego Brzęczka. Zbigniew Boniek broni Jerzego Brzęczka. "Kogo byście chcieli, Copperfielda?"Czytaj dalej

Reprezentacja Polski zostanie wzmocniona

To właśnie zmęczenie było największym problemem w drużynie Vitala Heynena. Nasi siatkarze łącznie z mistrzostwami Europy musieli rozegrać mnóstwo spotkań w krótkim odstępie czasu, dlatego zwyczajne oznaki zmęczenia są w pełni zrozumiałe. Potrzebne są rozwiązania, które pozwolą, by drużyna zachowała świeżość i mogła dalej wygrywać na drodze do ostatecznego triumfu.

Z tego powodu teraz dołączył do niej Michał Kubiak. Dwukrotny mistrz śiata ma sprawić, że reprezentacja Polski złapie pewien oddech i będzie mogła liczyć na wsparcie bardzo wysokiej jakości. Trzeba przyznać, że trudno jest znaleźć zawodnika, który może grać tak dobrze, będąc w teorii jedynie rezerwowym pomocnikiem w tej trudnej sytuacji. Kadra może mówić o sporym komforcie.

Reprezentacja Polski zagra jutro z Rosją

Już jutro z samego rana nasi reprezentanci zmierzą się z Rosją w kolejnym spotkaniu Pucharu Świata. Biało-czerwoni po raz kolejny mają zamiar walczyć o zwycięstwo, co nie będzie łatwe wobec rosnącego zmęczenia i klasy rywala. Na mecz czekamy z wielką ciekawością.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News