Reprezentacja Polski
Facebook Grzegorz Krychowiak
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Czerwca 2020

To już pewne. Piłkarz reprezentacji Polski zmienia klub. Menedżer wygadał się, gdzie zagra

Reprezentacja Polski najprawdopodobniej dopiero jesienią rozegra kolejne mecze o stawkę. Do tego czasu nasi kadrowicze nie będą się nudzić. Wielu z nich może już latem zmienić kluby i na kolejne zgrupowanie Jerzego Brzęczka przyjechać, z innych niż dotychczas zakątków świata. Tak będzie na pewno w przypadku naszego obrońcy, którego agent zdradził, gdzie zagra już wkrótce jego klient. 

Reprezentacja Polski w ostatnich latach mogła liczyć na świetne występy Macieja Rybusa. Zawodnik Lokomotivu Moskwa na kolejne zgrupowanie kadry może przyjechać już z nowego klubu. Agent defensora w rozmowie z rosyjskimi mediami zdradził informację dotyczące swojego podopiecznego.

Dom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyDom Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Szczęka opada na widok jego niesamowitej posiadłości wartej milionyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać


Reprezentacja Polski. Wiemy gdzie zagra Maciej Rybus

Od kilku tygodni wiadomo, że umowa Macieja Rybusa z Lokomotiwem Moskwa, która wygasa 30 czerwca, nie zostanie przedłużona. Pojawił się zatem szereg spekulacji, gdzie w nowym sezonie występować będzie obrońca reprezentacji Polski. Jakiś czas temu agent piłkarza, Mariusz Piłkarski, zdradził, że trwają negocjacje między jego klientem a zespołami ze Stambułu.

Nie wiadomo jednak o jaką drużynę chodziło, gdyż w tym mieście swoją siedzibę ma kilka słynnych zespołów, między innymi Galatasaray, Besiktas i Fenerbahce. Wygląda na to, że mimo upływu czasu temat przenosin Rybusa do kraju znad Bosforu nie upadł. Piekarski w rozmowie z rosyjskim portalem sports.ru przyznał, że to właśnie tam 30-latek będzie kontynuował karierę.

Patogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA dodała nowe, półnagie zdjęcie. Komentarze są jednoznaczne, zdjęcie tylko dla dorosłychCzytaj dalej


Polak przeniesie się od nowego sezonu do Stambułu

- Osiągnęliśmy wstępne porozumienie z klubem ze Stambułu - zdradził enigmatycznie Piekarski. Jest to i tak o wiele bardziej konkretna wypowiedź niż wcześniejsze. Teraz na drodze do przenosin Rybusa, stoją już tylko testy medyczne, które powinien zdać bez problemu. W ciągu dziesięciu dni ma nastąpić podpisanie wstępnej umowy. Jeśli chodzi o sam klub, zainteresowanie Polakiem wyrażało podobno Fenerbahce Stambuł.

Źródło: sports.ru

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest oświadczenie Polski i 5 innych krajów. Wyjątkowa sprawa
  2. Śpij słodko aniołku. Wzruszający pogrzeb zamordowanej Kornelii. Morze łez w kościele
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Już wiadomo, kto może wjechać do Polski bez kwarantanny. Jest lista

Niebiańska tarta z rabarbarem. Rozkosz dla podniebienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News