Reprezentacja Polski
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Maja 2020

Wielki talent będzie reprezentował Polskę. Już nauczył się naszego hymnu

Reprezentacja Polski wzbogaciła się o nowego zawodnika. Pochodzący z Rosji zawodnik otrzymał niedawno polskie obywatelstwo i chce startować w międzynarodowych zmaganiach z orzełkiem na piersi. Na przeszkodzie stoi już jedynie droga administracyjna. 

Reprezentacja Polski wkrótce może uzyskać znaczące wzmocnienie. Młody zawodnik, który wyróżnia się w polskiej lidze, postanowił mimo rosyjskiego pochodzenia, reprezentować nasz kraj. W wywiadzie opowiedział, dlaczego zdecydował się na taki krok.

Wielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeWielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


Reprezentacja Polski z nowym zawodnikiem. Zaskakująca sytuacja

W piątkowym programie Eleven Call Live gościem prowadzących był żużlowiec Betard Sparty Wrocław Gleb Czugunow. Zawodnik pochodzący z Rosji wzbudza w ostatnim czasie wielkie zainteresowanie z uwagi na decyzję, którą zdecydował się podjąć. Czugunow otrzymał niedawno polskie obywatelstwo i zadeklarował chęć występów w kadrze narodowej Polski.

- Myślałem o tym od dawna. Poskładało się na to bardzo dużo różnych czynników. Można o tym wszystkim mówić, ale nie wiem czy jest sens. Od początku mam takie życie, że jestem związany z dwoma krajami, ale w sporcie chce teraz reprezentować Polskę. Nie odcinam się także od Rosji - mówił w programie.

Ani Milan, ani Juventus. Milik na celowniku innego z gigantów Serie A, sensacycjny transferAni Milan, ani Juventus. Milik na celowniku innego z gigantów Serie A, sensacycjny transferCzytaj dalej


Żużlowiec z Rosji chce jeździć dla “Biało-Czerwonych”

Na przeszkodzie młodemu żużlowcowi stoi już tylko droga administracyjna. Poza obywatelstwem Czugunow musi uzyskać specjalną licencję, by już oficjalnie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi oraz międzynarodowych, jako polski junior.

- Muszę zapytać pana prezesa jak to ma wyglądać. W klubie przekazali mi, że do pierwszej kolejki sezonu uda się to załatwić. Mam nadzieję, że nie będę musiał zdawać egzaminu praktycznego. Wiem, że będzie teoretyczny, ale się go nie boję. Z niektórymi odpowiedziami w języku polskim może być trudno, ale jak trzeba będzie się pouczyć to przeczytam odpowiednie książki. - zdradził.

Podczas programu jeden z kibiców zapytał Czugunowa, czy ten zna słowa polskiego hymnu. Żużlowiec nie pozostawił cienia wątpliwości podejrzliwemu sympatykowi i bez problemu zanucił refren Mazurka Dąbrowskkiego. O jego związek z naszym krajem i pobudki kierujące decyzją o reprezentowaniu Polski, możemy być chyba spokojni. Powodzenia!

Źródło: Eleven Call Live

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie zmiany w przemieszczaniu się od poniedziałku aż do 29 maja. Dotkną jednej części kraju
  2. Płonie las na Mazowszu. Ogromny pożar. Ogień pojawił się w dwóch miejscach
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Nawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyć

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News