Reprezentacja Polski
Beata ZawadzkaEast News
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Kwietnia 2020

Już dziś mecz Polska - Ukraina. Gdzie oglądać na żywo starcie z udziałem Biało-czerwonych?

Reprezentacja Polski rozegra już dzisiaj kolejny mecz. I nie są to żarty! Polski Związek Piłki Nożnej postanowił ponownie sięgnąć po formułę, która przypadła kibicom do gustu w czasie pandemii. Polacy zmierzą się, tak jak planowano na koniec marca, z Ukrainą.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej dzisiaj rozegra kolejny już mecz. Przeciwnikami Biało-Czerwonych będą piłkarze Ukrainy. Oczywiście zawodnicy nie zmierzą się w tradycyjnym pojedynku, ale kibice na pewno nie będą rozczarowani. Starcie skomentuje Dariusz Szpakowski.

Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyćRobert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusem
  2. Rząd stopniowo będzie odmrażał gospodarkę. Wiemy, jakie restrykcje będą znoszone


Reprezentacja Polski po raz kolejny rozegra spotkanie mimo pandemii koronawirusa

Kadra dowodzona przez Jerzego Brzęczka miała pod koniec marca zebrać się na zgrupowaniu w Warszawie i rozegrać w ciągu kilku dni dwa spotkania kontrolne w ramach przygotowań do mistrzostw Europy. Pojedynki z Finlandią i Ukrainą oczywiście odwołano z powodu wybuchu pandemii koronawirusa.

Polski Związek Piłki Nożnej postanowił w tym trudnym czasie sprawić radość wszystkim kibicom reprezentacji i kilka dni temu zorganizował spotkanie naszych piłkarzy ze skandynawską drużyną. Nasza kadra reprezentowana przez Krystiana Bielika i Krzysztofa Piątka zmierzyła się w wirtualnym pojedynku z Finami w grze FIFA 20. Polacy wygrali oba spotkania dwumeczu, odpowiednio 1:0 i 5:2.


Polacy zmierzą się z Ukraińcami w pojedynku FIFA 20. Zdradzamy gdzie obejrzeć transmisję!

Teraz PZPN wraca ze sprawdzonym pomysłem i kolejnym rywalem Polaków będzie już dzisiaj Ukraina. Tym razem naszymi przedstawicielami będą Mateusz Klich, zawodnik Leeds United i Maciej Rybus z Lokomotiwu Moskwa. Nasi wschodni sąsiedzi desygnowali do gry Oleksandra Zinczenko występującego na co dzień w Manchesterze City i Jewhena Konopliankę z Szachtara Donieck.

Początek spotkania zaplanowano na 14 kwietnia o'godzinie 19. Transmisję można będzie obejrzeć na oficjalnym profilu “Łączy nas piłka” w serwisie Facebook. Podobnie jak w przypadku starcia z Finlandią, oba mecze skomentuje wybitny komentator Dariusz Szpakowski.

Źródło: Łączy nas piłka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna granica pandemii przekroczona, każdy chciał jej uniknąć. Smutna wiadomość ze świata
  2. Antonow An-225 opuszcza Polskę. Ostatnie chwile giganta w Warszawie, transmisja odlotu na żywo
  3. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
  4. Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura Szpilki
  5. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
  6. Rz: Kancelaria Premiera tworzy nowe stanowiska. Miesięcznie zarobią na nich nawet 8 tys. zł

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News