Reprezentacja Polski
Instagram sisters_wierzbowskie
Autor Mateusz Dziubiński - 14 Sierpnia 2020

Prywatna tragedia reprezentantki Polski. Nagle musi zakończyć karierę, wyjątkowo przykre

Reprezentacja Polski odniosła wielkie sukcesy za sprawą znanej zawodniczki. Niestety sportsmenka podała swoim fanom informację, że zmuszona jest zakończyć owocną karierę. Wszystko z powodu wielkiej tragedii, jaka ją spotkała. Młoda kobieta doznała bardzo ciężkiego wypadku, w wyniku którego dotkliwie ucierpiała i nie była w stanie wrócić do dawnej formy.

Reprezentacja Polski mogła się cieszyć sukcesami naszej zawodniczki Anny Wierzbowskiej, która razem z siostrą tworzyła cudowny duet wioślarski. Wierzbowska doznała jednak bardzo poważnego wypadku, który zmusił ją do podjęcia smutnej decyzji o zakończeniu kariery sportowej.

Marcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuMarcin Najman nie wytrzymał. Zwrócił się do tysięcy Polaków z apelem, nie mógł dłużej siedzieć w spokojuCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Krystyna Hajec-Wleciał, była kochana przez pokolenia Polaków
  2. Mieszkańcom puszczają nerwy, nad morzem mają już dość. Najgorzej jest rano, "prawdziwa plaga"


Reprezentacja Polski. Olimpijka zmuszona jest zakończyć karierę

Smutna informacja pojawiła się dzisiaj w krajowych mediach. Okazało się, że znana zawodniczka, która reprezentowała Polskę na licznych zawodach międzynarodowych i odnosiła spore sukcesy, Anna Wierzbowska, przekazała informację o zakończeniu kariery. Powodem decyzji zaledwie 29-letniej sportsmenki był ciężki uszczerbek na zdrowiu, jakiego doznała w wyniku wypadku kilka lat temu.

- Ta decyzja należała do najcięższych jakie musiałam podjąć i na bardzo długo zapamiętam skrajne emocje z nią związane. Ciąg operacji, które miały miejsce po moim wypadku był bardzo ciężkim, wymagającym procesem. Dziś muszę postawić zdrowie na pierwszym miejscu, gdyż nie jest ono w najlepszym stanie a ponad wszystko nie pozwala mi wrócić do miejsca w którym byłam przed wypadkiem - napisała Wierzbowska na Facebooku.

Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała intymność na Instagramie, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała intymność na Instagramie, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej


Anna Wierzbowska musi zakończyć karierę przez ciężki wypadek

Anna Wierzbowska startowała wraz ze swoją siostrą Marią w wioślarskiej dwójce bez sternika. Wystąpiła podczas igrzysk olimpijskich w Rio De Janeiro w 2016 roku, gdzie zajęły z siostrą czwarte miejsce. W 2017 roku w czwórce bez sternika sięgnęła po wicemistrzostwo Europy. W tym samym roku doszło do feralnego wypadku, który jak się okazało, przekreślił karierę Wierzbowskiej.

- Podczas treningu na rowerze zostałam uderzona przez minibusa, który próbował przejechać nas na skrzyżowaniu. Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ moja siostra zachowywała zimną krew i reanimowała mnie. Kocham tą dziewczynę" - relacjonowała wówczas w mediach społecznościowych wioślarka. W wyniku potrącenia przez jadący z dużą prędkością samochód, sportsmenka doznała między innymi zmiażdżenia nogi, wstrząsu mózgu, złamania obojczyka oraz kości piszczelowej i strzałkowej.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dzieje się, rząd wykorzystując walkę z koronakryzysem wprowadzi nowe prawo dot. mieszkań? Dziennikarze docierają do faktów, chodzi o wielką zmianę
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Z ostatniej chwili. Jerzy Brzęczek powołał piłkarzy reprezentacji Polski, są duże niespodzianki
  4. Piłkarze Śląska Wrocław złamali restrykcyjne prawo. Teraz będą musieli wyciągnąć z portfela tysiące złotych
  5. Buty noszone przez legendę NBA, Michaela Jordana, wystawione na aukcji. Sprzedano je za astronomiczną kwotę
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News