Reprezentacja Polski
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Autor Piotr Mika - 16 Października 2020

Dwóch Polaków w najlepszej jedenastce kolejki Ligi Narodów. Kapitalna gra została doceniona

Reprezentacja Polski zakończyła już październikowe zgrupowanie, podczas którego rozegrała trzy spotkania - jedno towarzyskie oraz dwa w ramach Ligi Narodów UEFA. Po zakończeniu każdej z kolejek tych rozgrywek portal WhoScored przedstawia jedenastkę złożoną z zawodników, którzy w danej serii gier uzyskali najwyższą notę.

Reprezentacja Polski ma za sobą bardzo udane zgrupowanie w trakcie którego wygrała dwa spotkania i a jedno, przeciwko mocnym Włochom, zremisowała. W ostatnim meczu, przeciwko Bośni i Hercegowinie wygranym przez Polaków 3:0, kilku naszych zawodników poradziło sobie tak dobrze, że zostali wybrani do jedenastki kolejki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Stoch zaliczył upadek na treningu. Kibice zamarli, upadł na brzuch tuż po oddaniu skoku
  2. Z jej konta zniknęło nagle 1430,17 zł. Masowo ściągają absurdalną opłatę, apel Sasina nic nie dał
  3. Polskie media przekazały dramatyczne informacje. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz, Polacy w żałobie
Sportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorącoSportowcy zapowiadają szturm na sejm. Na Wiejskiej będzie bardzo gorącoCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Dwóch naszych zawodników wyróżnionych

Portal WhoScored zajmuje się m.in. prowadzeniem statystyk i ocenianiem zawodników. Po każdej kolejce Ligi Narodów UEFA w serwisie mogliśmy znaleźć jedenastkę stworzoną z piłkarzy, który wyróżnili się najbardziej. W poprzedniej serii gier, gdy Polska mierzyła się z Włochami, na wyróżnienie zasłużył Jakub Moder.

Mecz przeciwko Bośniakom był całkiem inny niż ten z Włochami przede wszystkim dlatego, że od 14. minuty graliśmy w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce dla jednego z rywali. Tą przewagę Polacy potrafili jednak skutecznie wykorzystać, a kilku zawodników zagrało naprawdę świetnie. Na wyróżnienie zasłużyło jednak tylko dwóch.

Iga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyIga Świątek idzie do sądu. Złożyła natychmiastowy pozew, straciła bardzo dużo pieniędzyCzytaj dalej

Robert Lewandowski i Karol Linetty wysoko ocenieni

WhoScored ocenia zawodników w skali od 1 do 10. Bylibyśmy zdziwieni, gdyby w jedenastce kolejki nie znalazł się Robert Lewandowski, który zdobył dwie bramki i zanotował asystę w meczu przeciwko Bośniakom. Nasz kapitan otrzymał notę 9,22 i tylko jeden zawodnik okazał się być lepszy - Portugalczyk Diogo Jota otrzymał notę 9,39.

Do jedenastki kolejki trafił także Karol Linetty, strzelec drugiej bramki dla reprezentacji Polski. Jednak na wyróżnienie zasłużył nie tylko golem, ale dobrą postawą w całym spotkaniu. Otrzymał ocenę 8,13, co pozwoliło mu wskoczyć do jedenastki kolejki. Całość przedstawia się natomiast tak:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stracił prawko za jazdę po pijaku. Zaskoczył egzaminatora na placu manewrowym
  2. Rząd wprowadzi kolejne restrykcje? Dramatyczny apel ekspertów, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Wiemy jak będzie wyglądał nowy ranking FIFA. Pewny awans reprezentacji Polski
  4. Pilna wiadomość z kultowego polskiego klubu piłkarskiego. 27 zakażeń w drużynie, podjęto natychmiastową decyzję
  5. Ile zarabia Zbigniew Boniek? Z pewnością nie może narzekać
  6. Z ostatniej chwili: rząd właśnie ogłosił decyzję ws. lockodownu Polski. Nie ma odwrotu

RACUCHY Z JABŁKAMI - BŁYSKAWICZNY PRZEPIS NA NIEBIAŃSKI SMAK DZIECIŃSTWA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News