Reprezentacja Polski wypadek Liga Mistrzów
.
Autor Piotr Bernaciak - 19 Lutego 2020

Gwiazdor reprezentacji Polski miał wypadek samochodowy. Nie zagra w Lidze Mistrzów

Reprezentacja Polski od lat cieszy się pokoleniem utalentowanych zawodników, z którymi osiąga wielkie sukcesy. Jeden z nich będzie musiał opuścić najbliższe mecze z powodu wypadku samochodowego, do którego doszło w ostatnim czasie.

Reprezentacja Polski z pewnością nie narzeka na brak zawodników, którzy mogą pokazać jakość w meczach międzynarodowych. Selekcjoner może cieszyć się z tego, że kilkunastu jego zawodników gra w najlepszych ligach świata i może dowolnie wybierać najlepszą możliwą kadrę, która jego zdaniem w aktualnym momencie przyda mu się najbardziej.

Dziś jednak dowiedzieliśmy się o wypadku, który na jakiś czas wykluczy z gry jednego z zawodników. Dowiedzieliśmy się, że reprezentant Polski uczestniczył w wypadku samochodowym. Dotychczas nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat kolizji, jednak wiemy, że zawodnik odpuści najbliższy mecz swojego zespołu w Lidze Mistrzów.

Ile zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunęIle zarabia Piotr Żyła? Nasz skoczek zapracował na prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Reprezentacja Polski nie ma problemu z zawodnikami na odpowiednim poziomie

Kilkanaście godzin temu doszło do wypadku, na skutek którego reprezentant Polski będzie musiał w najbliższym czasie odpocząć. Jak podają media, zderzenie nie było bardzo poważne, a sam zawodnik nie odniósł obrażeń, jednak poinformowano jednocześnie, że nie wystąpi w najbliższym meczu Ligi Mistrzów, co z pewnością może zaniepokoić polskich kibiców.

Piotr Nowakowski od roku występuje w Vervie Warszawa. Dowiedzieliśmy się, że w stolicy doszło do zderzenia, w związku z którym siatkarz nie może wziąć udziału w najbliższym meczu europejskich pucharów z Sir Safety Conad Perugią. Głos w sprawie zabrał przedstawiciel klubu Piotr Gacek. Powiedział on, że zderzenie było naprawdę silne, jednak zawodnik nie poniósł obrażeń.

Kamil Stoch wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)Kamil Stoch wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)Czytaj dalej

Reprezentacja Polski. Kadrowicz miał wypadek

Jak się dowiadujemy, decyzja o opuszczeniu meczu Ligi Mistrzów wynika wyłącznie z tego, że trener chciał dać mu szansę odpoczynku po wypadku, który z pewnością przyniósł zawodnikowi sporo stresu. Nic nie wskazuje na to, by sama Verva czy reprezentacja Polski miały być zagrożone utratą jednego z najważniejszych siatkarzy.

Piotr Nowakowski gra w reprezentacji Polski od 2008 roku. Zdołał wywalczyć z nią tytuł mistrza świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: makabra w Australii, na pokładzie 160 pasażerów. Nie było szans, są ofiary i ranni [ZDJĘCIA]
  2. Akcja policji w centrum handlowym. Kupiłeś taką zabawkę? Natychmiast ją wyrzuć
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Noriaki Kasai ma problemy. Już nie zobaczymy go na skoczni?
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News