Rerpezentacja Polski Smarzek-Godek
Instagram/ Malwina Smarzek-Godek
Autor Łukasz Kowalski - 21 Września 2020

Gwiazda reprezentacji Polski pokazała się bez ubrań na Instagramie. Zdjęcie rozgrzało fanów do czerwoności (FOTO)

Reprezentacja Polski w siatkówce cieszy się w Polsce niezwykle wielką popularnością. Dotyczy to zarówno kadry mężczyzn, jak i kobiet. Jedna z najważniejszych zawodniczek polskiej reprezentacji w ostatnich dniach lata postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Razem z koleżankami zapozowała do zdjęcia bez staników. Kibice są zachwyceni.

Reprezentacja Polski w siatkówce w tym roku nie miała okazji do tego, by zawalczyć o międzynarodowe trofea. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Imprezy sportowe w siatkówce zostały odwołane, a kibice mieli okazję podziwiać reprezentantów w większości za pomocą ich mediów społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  2. Aż o 40 proc. wyższe emerytury, parlament zadecydował. Czy taka podwyżka powinna być też w Polsce?
  3. Marcin Najman znowu zaskakuje. Wystąpi w znanym show, wszystko by uczcić legendę


Zdjęcie ukochanej reprezentanta Polski rozpaliło kibiców

Polscy skoczkowie nie będą mieli szans w nadchodzącym sezonie? Ich rywale zdobyli tajną brońPolscy skoczkowie nie będą mieli szans w nadchodzącym sezonie? Ich rywale zdobyli tajną brońCzytaj dalej

Reprezentacja Polski w siatkówce niezwykle popularna w naszym kraju

To właśnie za ich pomocą siatkarze i siatkarki najczęściej komunikowali się ze swoimi kibicami. Publikowali zdjęcia z kwarantanny, z domowych treningów, czy w końcu z zasłużonych wakacji. Ostatnio odważną fotografią podzieliła się kluczowa polska zawodniczka Malwina Smarzek-Godek.

Siatkarka razem z koleżankami z klubu Igor Volley Novara postanowiła skorzystać z ostatnich ciepłych dni tego roku i udała się na plażę. Smarzek-Godek towarzyszyły Haleigh Washington i Micha Hancock. Panie w pewnym momencie postanowiły uwiecznić wspólny wypad, pozując do wyjątkowo odważnego zdjęcia.

Dziewczyna reprezentanta Polski pokazała się bez stanika. Jej obfity biust hipnotyzuje (FOTO)Dziewczyna reprezentanta Polski pokazała się bez stanika. Jej obfity biust hipnotyzuje (FOTO)Czytaj dalej

Odważne zdjęcie polskiej siatkarki

Wszystkie zawodniczki stanęły nad skalistym brzegiem morza i zdjęły staniki. Wszystkie do zdjęcia stanęły tyłem, aby zakryć piersi. Fani za to mogą podziwiać wysportowane pośladki wszystkich pań, które są zakryte tylko dołem od bikini. Widać, że wszystkie przykładają ogromną wagę do treningów, a świadczą o tym ich wyrzeźbione sylwetki.

Fani nie kryli zachwytów nad formą wszystkich zawodniczek, a także ich urodą. Od razu pod zdjęciem pojawiły się dziesiątki pochlebnych komentarzy chwalących nie tylko urodę zawodniczek, ale także ich odwagę. "Jakie piękne!", "Cudowne i szalone!" - pisali zachwyceni fani na koncie polskiej zawodniczki na Instagramie.

Reprezentacja Polski Smarzek-Godek

(fot.: Instagram/ Malwina Smarzek-Godek)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wjechał Passatem na barierkę energochłonną. Większego wyczynu dokonał potem
  2. Czy to już koniec samochodów z silnikami spalinowymi? Do 2030 mają zniknąć
  3. Polskie media podały druzgocącą informację. Ciało byłego polskiego piłkarza z Ekstraklasy odnalezione w krzakach
  4. Wielkie wzmocnienie Tottenhamu. Do Kogutów dołączy największa gwiazda na świecie, ma na koncie dwa mistrzostwa globu
  5. Hitowy transfer reprezentanta Polski na ostatniej prostej. Kluby osiągnęły porozumienie
  6. Budżet 72-latka był niewielki, a w zrujnowanym domu przestało działać światło. Nie mógł uwierzyć w to, co spotkało go potem

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News