Reprezentacja Polski
EAST NEWS
Autor Mateusz Dziubiński - 23 Kwietnia 2020

Rywale Polaków zatrzymali swojego selekcjonera. Zapadła decyzja o wotum zaufania

Reprezentacja Polski najbliższe spotkania rozegra dopiero jesienią w ramach Ligi Narodów. Przeciwnikami Biało-czerwonych będą ekipy Włoch, Holandii oraz Bośni i Hercegowiny.  Rywale Polaków zdecydowali o przedłużeniu wygasającej wkrótce umowy ze szkoleniowcem kadry. 

Reprezentacja Polski kilka tygodni temu poznała swoich rywali w kolejnej edycji Ligi Narodów. Kadra prowadzona przez Jerzego Brzęczka zmierzy się między innymi z Bośnią i Hercegowiną. Władze tamtejszej federacji przedłużyły kontrakt z trenerem Dusanem Bajevicem.

Uwielbiana mistrzyni olimpijska kończy karierę. Kiedyś oglądały ją tysiące PolakówUwielbiana mistrzyni olimpijska kończy karierę. Kiedyś oglądały ją tysiące PolakówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tak mieszka Kamil Stoch. Dom skoczka wygląda jak pałac i jest wart miliony, zachwycająca posiadłość
  2. Świetne wieści dla Polski. Udało się ograniczyć transmisję poziomą koronawirusa


Reprezentacja Polski występami w Lidze Narodów rozpocznie przygotowania do Euro

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wstrzymano wszelkie rozgrywki piłkarskie. Z tego powodu nie odbyły się między innymi zaplanowane na koniec marca spotkania reprezentacji narodowych. Rozegrane miały zostać spotkania towarzyskie, którymi, między innymi reprezentacja Polski, rozpocząć miała przygotowania do mistrzostw Europy. Nie odbyły się również mecze barażowe o awans do tej imprezy. Euro jak wiemy, zostało przełożone na następny rok, a najbliższą okazją do obejrzenia meczu naszej reprezentacji będą prawdopodobnie jesienne mecze Ligi Narodów.

Polacy zagrają w nich z Holandią, Włochami oraz Bośnią i Hercegowiną. Ci ostatni właśnie podjęli kluczowe odnośnie do swojej drużyny.

Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. Kamil Stoch przerwał milczenie, nie mógł dłużej wytrzymać. "Nie mogłem spokojnie usiąść'Czytaj dalej


Rywale naszej kadry przedłużyli umowę z selekcjonerem

Tamtejsza federacja podjęła decyzję o przedłużeniu umowy z selekcjonerem Dusanem Bajevicem. 71-latek pod koniec ubiegłego roku objął stanowisko trenera kadry bałkańskiej drużyny. Pierwotnie jego umowa miała obowiązywać tylko na czas marcowych barażów do mistrzostw Europy i po ewentualnym wywalczeniu awansu, również na samej imprezie. Plany Bośniaków pokrzyżował koronawirus, a Bajević nie zdążył nawet zadebiutować na ławce trenerskiej.

Na specjalnym posiedzeniu zarządu federacji zdecydowano o przedłużeniu umowy trenera i jego sztabu. Najbliższą okazję do poprowadzenia drużyny będzie on miał zatem jesienią. Wtedy planowane jest rozegranie baraży. Bośnia i Hercegowina zmierzy się najpierw z Irlandią Północną. Jeśli Bośniakom uda się przebrnąć przez baraże, trafią oni do grupy E, w której już czekają Hiszpania, Szwecja oraz Polska. Z Biało-czerwonymi drużyna Dusana Bajevica spotka się jednak wcześniej, podczas jesiennych rozgrywek Ligi Narodów.

Źródło: Onet.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trzy miesiące byli na morzu. W końcu dotarli do portu, nikt nie mógł uwierzyć w wyniki badań
  2. ZUS opublikował komunikat w sprawie "trzynastek". Bardzo ważna informacja
  3. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  4. Mecz reprezentacji Polski z Holandią zostanie odwołany? Pojawił się ogromny problem
  5. Jakim samochodem jeździ Robert Lewandowski? Cena jest wprost kosmiczna, wielu może pozazdrościć
  6. Bill Gates powiedział ile zajmie nam powrót do normalności po pandemii. Czas liczy od dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News