Reprezentacja Polski
Facebook
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Marca 2020

Reprezentant Polski bliski hitowego transferu. Chcą go w jednej z czołowych lig Europy

Reprezentacja Polski od 2007 roku może liczyć na grę jednego z najlepszych zawodników w historii naszej kadry. Bartosz Kurek aktualnie występujący w barwach włoskiej Monzy może po zakończeniu obecnego sezonu zmienić barwy klubowe. Zainteresowanie zakontraktowanym polskiego atakującego wyrażają drużyny jednej z najlepszych lig Europy. 

Reprezentacja Polski nie zagra na igrzyskach olimpijskich w tym roku. Władze Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego w porozumieniu z rządem Japonii zdecydowały o przełożeniu imprezy na przyszły rok. Brak meczów naszej kadry nie oznacza, że w lecie zabraknie ciekawostek dla fanów siatkówki. Jak się okazuje Bartosz Kurek po zakończeniu obecnej kampanii w barwach włoskiej Monzy, może zmienić otoczenie i trafić do jednej z najlepszych lig świata.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Cristiano Ronaldo nie zagra więcej w Juventusie? Nowe doniesienia portugalskich mediów

Policja zapukała do domu polskiego olimpijczyka. Funkcjonariusze bali się wejść do środkaPolicja zapukała do domu polskiego olimpijczyka. Funkcjonariusze bali się wejść do środkaCzytaj dalej


Reprezentacja Polski musi zmienić plany na okres letnii. Filar naszej kadry może już wtedy dołączyc do nowego klubu

Pandemia koronawirusa sprawiła, że większość rozgrywek sportowych na świecie została wstrzymana. Kluby wykorzystują czas przerwy od rywalizacji między innymi na planowanie przyszłości. Bartosz Kurek, który występuje obecnie we włoskim Vero Volley Monza, może stać się bohaterem głośnego transferu. W planach szefów drużyny z Półwyspu Apenińskiego jest sprzedaż trzech zawodników, w tym właśnie reprezentanta Polski. Pozostali dwaj to Donovan Dzavoronkov i Santiago Orduna. Kontrakt gwiazdy zespołu, jaką jest Kurek poważnie obciąża budżet klubu. Zdaniem włoskich mediów mało prawdopodobne jest, że Monzę będzie stać na zatrzymanie Polaka w drużynie na kolejny sezon.

Zapadła oficjalna decyzja ws. igrzysk olimpijskich. Spełnił się najgorszy scenariuszZapadła oficjalna decyzja ws. igrzysk olimpijskich. Spełnił się najgorszy scenariuszCzytaj dalej

Kurek już wkrótce może trafić do jednej z najlepszych lig Europy

Serwis "volleyball.it" donosi, że po zakończeniu aktualnych rozgrywek, Kurek może trafić do jednego z klubów ligi rosyjskiej. Pogłoski o powrocie naszego Reprezentanta do Rosji pojawiają się już od jakiegoś czasu. Niedawno w rozmowie z “Przeglądem Sportowym” zainteresowanie ze strony Rosjan potwierdził manager zawodnika.

- Rzeczywiście jest realne zainteresowanie z rosyjskiej Superligi. Bartek w lidze włoskiej wskoczył już na swój najwyższy poziom i spodziewamy się kolejnych ofert. Jest mało prawdopodobne, że Monzę będzie stać na zatrzymanie Kurka - powiedział Jakub Michalak.

Na ten moment nie wiadomo jednak, jakie drużyny liczą się w walce o podpis zawodnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowe ograniczenia w Polsce. Premier ogłosił decyzję, sytuacja jest poważna
  2. Znany reżyser lekceważy zagrożenie koronawirusem? Kręci film w środku Warszawy
  3. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  4. Kamil Stoch zakończy karierę już teraz? Michal Doleżal odpowiada na doniesienia
  5. Wielka radość w rodzinie Zbigniewa Bońka. Prezes PZPN pęka z dumy
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News