Reprezentacja Polski Kubiak
Polsat Sport
Autor Piotr Bernaciak - 24 Września 2019

Spiridonow znowu obraża Polaków. Wulgarny wpis Rosjanina dotyczył Michała Kubiaka

Reprezentacja Polski musi czasami mierzyć się z różnymi atakami. Często prowokuje je rosyjski siatkarz, który nie ukrywa, że nienawidzi Polaków. Jego najnowsza aktywność zaskoczyła wielu internautów. Pojawiły się dziesiątki obraźliwych komentarzy.

Reprezentacja Polski spotyka się ostatnio z niemal samymi pochwałami. Trudno nie doceniać fantastycznej gry Polaków na mistrzostwach Europy. Biało-czerwoni grają świetnie, deklasują kolejnych rywali i mają ogromne szanse na to, by już niebawem wywalczyć sobie złoto. Wiele wskazuje na to, że nasza drużyna narodowa sięgnie po mistrzostwo, co nie podoba się wszystkim.

Oczywiście wszyscy Polacy są szczęśliwi i dumni z osiągnięć drużyny narodowej, jednak są też ludzie, którym wyraźnie one przeszkadzają. Do tej drugiej grupy zalicza się choćby Aleksiej Spiridonow, znany rosyjski siatkarz, który spowodował już mnóstwo skandali związanych z okazywaniem nienawiści wobec naszych reprezentantów i całego narodu. Po raz kolejny doczekaliśmy się wulgarnego zachowania z jego strony.

Znamy najpiękniejszego gola roku FIFA. Zobacz przepiękne trafienie z przewrotki [WIDEO]Znamy najpiękniejszego gola roku FIFA. Zobacz przepiękne trafienie z przewrotki [WIDEO]Czytaj dalej

Reprezentacja Polski zaatakowana przez Spiridonowa

Michał Kubiak postanowił podzielić się z internautami krótkim filmikiem, w którym opowiedział o tym, jak wyglądały ostatnie przygody Polaków na lotnisku, jak zakończyła się sprawa ich przelotu i jakie są jego wrażenia. Nagranie spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony Polaków, jednak skomentował je również jeden z rosyjskich siatkarzy, wyrażając jasno swoje zdanie.

- Kur** - napisał Aleksiej Spiridonow na Twitterze. Reprezentant Rosji jest doskonale znany ze swojej niechęci do Polaków. Wielokrotnie podkreślał on, że nie lubi Polaków, zdarzało mu się prowokować ich w mediach społecznościowych. Do tej pory musiał jednak zawsze uznawać wyższość naszej drużyny na parkiecie. Teraz znów mogło dojść do starcia z Rosją.

Reprezentacja Polski zagra w półfinale Euro

Rosja przegrała jednak swój mecz ze Słowenią, w związku z czym Polacy zagrają właśnie z tą drugą drużyną. Pojawiło się mnóstwo komentarzy kierowanych do Spiridonowa ze strony polskich kibiców. Ludzie nie mogą darować mu skandalicznych komentarzy, co jest zrozumiałe, lecz siatkarzowi najwyraźniej podoba się całe zamieszanie, które wokół niego powstało.

Nie wiadomo, czy za ten wpis Rosjanin zostanie ostatecznie ukarany przez europejską federację CEV. Póki co nie pojawiły się żadne informacje na ten temat.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News