Reprezentacja Polski
instagram.com/laczynaspilka
Autor Piotr Mika - 24 Września 2020

Pojawiły się pilne informacje. Nadchodzi duża zmiana w meczach reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski ma za sobą pierwsze zgrupowanie i mecze rozegrane w 2020 roku. Już w październiku naszych piłkarzy czekają kolejne mecze w kadrze narodowej i właśnie okazało się, że Biało-Czerwonych czekają bardzo duże zmiany w nadchodzących spotkaniach. Na spotkaniu Komitetu Wykonawczego UEFA podjęto ważną decyzję.

Reprezentacja Polski we wrześniu rozegrała dwa pierwsze mecze fazy grupowej Ligi Narodów. Zespół prowadzony przez Jerzego Brzęczka przegrał z Holandią 0:1 oraz pokonał Bośnię i Hercegowinę 2:1. Kolejne mecze Polaków już niebawem, ale przedtem UEFA wprowadzi bardzo istotne zmiany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportem
  2. Przeliczenie emerytury korzystne nie tylko dla seniorów. Państwo odetnie sobie od każdego 2,3 tys. zł
  3. Sernik od Justyny Żyły. Pyszne ciasto w unikatowym wykonaniu
Kiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemKiedy wyszło na jaw, kim jest ojciec Mariusza Pudzianowskiego, złapaliśmy się za głowy. Ma ogromne powiązania ze sportemCzytaj dalej

Reprezentacja Polski szykuje się na zmiany w kolejnych meczach

W czwartek 24 września zorganizowano spotkanie Komitetu Wykonawczego UEFA. Organ ten, którego członkiem jest m.in. prezes PZPN-u Zbigniew Boniek, podjął niezwykle ważną decyzję pod kątem przyszłych meczów w Lidze Narodów oraz marcowych meczów eliminacyjnych mistrzostw świata.

W nadchodzących meczach Ligi Narodów UEFA trenerzy będą mogli dokonać pięciu zmian w swoich zespołach w trakcie meczu. Taka możliwość obowiązuje już w futbolu klubowym, ponieważ po przerwie spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa w ligach krajowych i europejskich pucharach natężenie meczów było bardzo duże. UEFA tym samym chciała dać większa możliwość odpoczynku dla piłkarzy.

Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)Czytaj dalej

UEFA przegłosowała ułatwienie dla trenerów reprezentacji

Liga Narodów jest turniejem w połowie towarzyskim, więc zmiana da trenerom możliwość większego rotowania składem i sprawdzenia różnych wariantów. Decyzja została jednak podjęta głównie ze względu na wciąż panującą pandemię koronawirusa, a z pięciu zmian w składzie selekcjonerzy będą mogli skorzystać również w marcowych eliminacjach mistrzostw świata.

Najbliższy mecz reprezentacja Polski zagra już 7 października przeciwko Finlandii, będzie to spotkanie towarzyskie. 11 października natomiast zespół Jerzego Brzęczka czeka dużo większe wyzwanie - mecz z Włochami w Lidze Narodów. Trzy dni później Polska zmierzy się w kolejnym spotkaniu tych rozgrywek z Bośnią i Hercegowiną.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem
  2. Znalazł gigantyczne gniazdo szerszeni i osłupiał. Dziesiątki tysięcy agresywnych owadów w budynku [wideo]
  3. Ważna wiadomość z ostatniej chwili dla fanów skoków narciarskich. Podjęto bardzo ważną decyzję ws. konkursu
  4. Marta Linkiewicz zrzuciła ubrania i pokazała się tysiącom Polaków w sieci. Wszystko na widoku (FOTO)
  5. Anna Lewandowska prosi wszystkich Polaków o pilną pomoc. Czasu jest coraz mniej, potrzebne są pieniądze
  6. Kultowe sceny z serialu "Ranczo". Widzowie kochają bohaterów do dziś

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News