Reprezentacja Polski
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 27 Marca 2020

Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek

Reprezentacja Polski z powodu pandemii koronawirusa musiała zrezygnować z marcowego zgrupowania i zaplanowanych spotkań towarzyskich z Finlandią i Ukrainą. Polski Związek Piłki Nożnej znalazł jednak sposób, by zaplanowany na 27 marca mecz z rywalem z północy Europy doszedł do skutku. Kibice powinni być zachwyceni.

Reprezentacja Polski mimo pandemii koronawirusa i odwołania zgrupowania kadry zaplanowanego na ostatnie dni marca jednak zmierzy się w meczu z Finami, tak jak to było pierwotnie planowane, a więc 27 marca. PZPN postanowił w trudnym czasie, jaki przeżywają wszyscy kibice piłki nożnej, wyjść im naprzeciw i zorganizować jednak występ naszych reprezentantów.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
    2. Zrobisz przelew i możesz dostać karę. Na tych, którzy nie stosują się do przepisów czekają groźne konsekwencje
Poznaliśmy szczegóły kontraktu Zielińskiego. Ogromna podwyżka i kwota odstępnegoPoznaliśmy szczegóły kontraktu Zielińskiego. Ogromna podwyżka i kwota odstępnegoCzytaj dalej


Reprezentacja Polski mimo pandemii koronawirusa zmierzy się z Finlandią

Już dzisiaj miało dojść do pierwszego meczu kontrolnego naszej kadry z reprezentacją Finlandii. Na stadionie we Wrocławiu kadra miała tym samym rozpocząć przygotowania do Euro 2020. Jak wiemy rozprzestrzeniająca się epidemia koronawirusa, wymusiła na całym świecie odwołanie wszelkich planowanych imprez sportowych i wstrzymanie rozgrywek piłkarskich. Mistrzostwa Europy planowane na czerwiec zostały już przełożone przez UEFA na przyszły rok. Kibice piłkarscy przeżywają bardzo trudny czas, dlatego Polski Związek Piłki Nożnej postanowił mimo wszystko zorganizować spotkanie naszych reprezentantów z Finami. Forma starcia jednak będzie się różnić od tradycyjnego pojedynku na murawie.

Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)Czytaj dalej


Oryginalny pomysł PZPN. Polacy zagrają z Finami w FIFĘ na konsoli

Zawodnicy z uwagi na zagrożenie epidemiczne oczywiście nie wybiegną na boisko, by rozegrać 90-minutowe spotkanie, ale staną w szranki… przed własnymi telewizorami. PZPN zdecydował się zorganizować pojedynek kadrowiczów Jerzego Brzęczka z Finami w grze FIFA 20 na konsoli PlayStation 4. Oba zespoły będą reprezentowane przez dwóch zawodników. Naszymi przedstawicielami będą Krzysztof Piątek oraz Krystian Bielik.

Napastnik Herthy Berlin to polski ambasador gry, natomiast Bielik słynie z zamiłowania do gier komputerowych. Finów reprezentować będą Glen Kamara i Pyry Soiri. Wszyscy zawodnicy zmierzą się wedle zasady “każdy z każdym” Mecze potrwają po 12 minut, a o końcowym rezultacie zdecydują zsumowane wyniki poszczególnych spotkań. Zmagania rozpoczną się o godzinie 19 i będą transmitowane na kanale Youtube PZPN, Facebooku oraz w TVP Sport.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  2. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Dwaj kierowcy zakleszczeni, jeden nie żyje
  3. Córka Adama Małysza zmieniła się nie do poznania. Karolina Małysz wygląda olśniewająco (FOTO)
  4. Poznaliśmy datę igrzysk olimpijskich w Tokio? Kibice będą musieli jeszcze długo poczekać
  5. Manuel Neuer bliski odejścia z Bayernu. Może trafić do Premier League
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News