Reprezentacja Polski Wojciech Szczęsny
Beata Zawadzka/East News
Autor Piotr Bernaciak - 27 Kwietnia 2020

Reprezentant Polski przyznał się do palenia. Nie mógł uwolnić się od nałogu, opowiedział historię sprzed lat

Reprezentacja Polski pełna jest zawodników o mocnych charakterach, takich, o których zachowaniach mówi się często. Jeden z nich przyznał się do wstydliwej sytuacji sprzed lat. Opowiedział o niej w wywiadzie.

Reprezentacja Polski posiada w swojej kadrze od wielu lat bramkarza, który znany jest z brutalnie szczerych wypowiedzi na bieżące tematy w świecie futbolu. Nie brakowało również nietypowych zachowań z jego strony, o których postanowił tym razem opowiedzieć. Historia sprzed lat z pewnością wymagała sporej odwagi, jednak zawodnik postanowił się przyznać.

Nie wszyscy kibice wiedzą o nałogu, który z pewnością miał wpływ na karierę Wojciecha Szczęsnego. Nasz reprezentacyjny bramkarz przez lata zmagał się z nim bezskutecznie, a nieoficjalne historie na jego temat wzbudzały ciekawość kibiców. O sprawie wypowiedział się sam zainteresowany.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobie
  2. Zaskakujące wyniki badań. Naukowcy sprawdzą czy nikotyna zapobiega rozprzestrzenianiu się komórek wirusa
Z ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieZ ostatniej chwili. Nie żyje były selekcjoner kadry Polski. Był prawdziwą legendą, kibice w żałobieCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Bramkarz przyznał się do nałogu

Wojciech Szczęsny przez wiele lat występował w Arsenalu pod wodzą Arsene'a Wengera. Polski bramkarz postanowił po latach opowiedzieć o tym, że w tamtych czasach zmagał się z nałogiem tytoniowym. Co ciekawe, miał zostać nawet przyłapany przez jednego z pracowników Kanonierów. Można się domyślać, że jego sytuacja nie była wówczas najlepsza.

- Przyłapano mnie na papierosie, choć nie był to Arsene Wenger. Trener potem dowiedział się o wszystkim, potwierdziłem mu całe zajście i dostałem grzywnę. Przez jakiś czas zostałem wykluczony ze składu, ale uważam, że zachowałem się profesjonalnie - mówi Wojciech Szczęsny dla Arsenal Nation Podcast.

Wielka awantura po show Polsatu. Zawodnicy MMA nie wytrzymali, zrobiło się gorącoWielka awantura po show Polsatu. Zawodnicy MMA nie wytrzymali, zrobiło się gorącoCzytaj dalej

Reprezentacja Polski. Brutalnie szczery Wojciech Szczęsny

Wojciech Szczęsny ponownie postawił głównie na szczerość, jak ma to w zwyczaju. To między innymi dlatego cieszy się on tak dużym szacunkiem ze strony kibiców, którzy doceniają naszego bramkarza za to, że nigdy nie próbuje ukrywać swoich błędów, nawet jeżeli są trudne do wytłumaczenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Decyzja zapadła. Obostrzenie przedłużono, jest zapis w Dzienniku Ustaw
  2. Nie żyją trzy bardzo młode osoby. Zginął 23-latek i jego dwie koleżanki
  3. Jerzy Dudek wspomina pierwsze momenty Cristiano Ronaldo w Realu. Polak ujawnił nieznane fakty
  4. Piękna żona reprezentanta Polski chwali się nowym zdjęciem. Pokazała, jak spędza wolny czas podczas izolacji (FOTO)
  5. Trener reprezentacji Polski przejdzie kwarantannę. Podjęto ważną decyzję
  6. Popularna sieć sprzedaje nie tylko żele i maski. Wprowadza coraz bardziej pożądane teraz akcesoria

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News