Reprezentacja Polski
.
Autor Piotr Bernaciak - 31 Stycznia 2020

Polacy poznali rywali na igrzyskach. Wymarzony wynik losowania, coś pięknego

Reprezentacja Polski poznała dziś swoich rywali na igrzyskach olimpijskich. Trzeba przyznać, że wyniki losowania dla naszych siatkarzy są wyjątkowo dobre. Lepszego losowania nie mogliśmy sobie wymarzyć.

Reprezentacja Polski miała dziś poznać swoich rywali w fazie grupowej igrzysk olimpijskich w Tokio. Polacy już dawno zapewnili sobie awans, lecz do dziś nie poznali swoich przeciwników. Mieliśmy prawo liczyć na wielkie emocje, bo nasza siatkarska drużyna jest jednym ze zdecydowanych faworytów do złotego medalu. Spodziewaliśmy się ciekawych wyników ceremonii losowania.

Nie da się ukryć, że lepszego losowania nie mogliśmy sobie wymarzyć. Nasza drużyna narodowa zmierzy się z rywalami, którzy prawdopodobnie nie stworzą nam większych problemów. Na ten moment wiele wskazuje na to, że nasi reprezentanci będą mieli bardzo łatwy początek turnieju igrzysk olimpijskich.

Polonia Warszawa już niedługo może przestać istnieć. Zespół może nie przystąpić do gry wiosnąPolonia Warszawa już niedługo może przestać istnieć. Zespół może nie przystąpić do gry wiosnąCzytaj dalej

Reprezentacja Polski poznała rywali

Igrzyska olimpijskie z pewnoscią sprawią naszym siatkarzom problem w dalszych fazach. W ostatnich latach szło nam naprawdę dobrze, dwukrotnie sięgnęliśmy po tytuł mistrza świata, jednak to właśnie igrzyska olimpijskie są wielkim marzeniem ekipy Vitala Heynena. Być może uda się je zrealizować i sięgnąć po złoty medal już w to lato, gdy rozpocznie się wielka sportowa impreza.

W naszej grupie zmierzymy się z Japonią, Włochami, Kanadą, Iranem i Wenezuelą. Nie są to oczywiście bardzo łatwi rywale, jednak warto wspomnieć, że wszyscy najtrudniejsi przeciwnicy, czyli Rosja, USA, Argentyna czy Brazylia znaleźli się w drugiej grupie. Na tym etapie unikniemy teoretycznie najtrudniejszych starć.

Reprezentacja Polski zapewniła sobie awans na IO

Pozostaje nam już tylko czekać do pierwszych spotkań siatkarzy na IO w Tokio, które odbędą się już w te wakacje. Z pewnością czekają nas wielkie emocje i możemy liczyć na triumfy naszych faworytów do złotego medalu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagrano moment katastrofy Kobego Bryanta. Zarejestrowała go osiedlowa kamera (WIDEO)
  2. Właściciel Fame MMA potwierdził fantastyczną wiadomość. Na następnej gali widzowie zobaczą niezwykłą walkę
  3. Polskich skoczków obejrzą tylko najwytrwalsi. Nieludzkie godziny weekendowego konkursu
  4. Adam Małysz zwraca uwagę na gigantyczny problem Polaków. "Nie mamy gdzie trenować"
  5. Były polski sędzia piłkarski skazany. Ustawiał spotkania polskiej ligi
  6. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News