Robert Kubica
Piotr Molecki/East News
Autor Mateusz Dziubiński - 24 Lipca 2020

Fantastyczne wieści ws. Roberta Kubicy. Będziemy mogli obejrzeć Polaka w akcji

Robert Kubica w tym roku ma niezwykle wypełniony grafik. Polak oprócz pracy dla zespołu F1 Alfa Romeo zdecydował się rozpocząć starty w niemieckiej serii wyścigowej DTM. Choć do tej pory nasz rodak nie miał okazji do wielu przepisów na torze, sytuacja ta już niedługo może się zmienić. Już teraz jednak wiemy, że wszyscy kibice kierowcy z Krakowa, będą mogli bez problemu śledzić jego poczynania. Podano ważną informację.

Robert Kubica w tym sezonie oprócz pracy dla teamu Formuły 1 Alfa Romeo, będzie także uczestniczył w wyścigach DTM. Polak już za kilka dni po raz pierwszy wystartuje w zawodach niemieckiej serii. Właśnie dowiedzieliśmy się, że polscy kibice będą mogli śledzić występy Krakowianina.

Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwościRobert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwościCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków


Robert Kubica niedługo usiądzie za kierownicą w trakcie ważnego wyścigu

W tym roku Robert Kubica łączy dwa stanowiska. Jest kierowcą rozwojowym i testowym w barwach teamu Formuły 1 Alfa Romeo, a także kierowcą w wyścigowej serii DTM. Choć na razie Polak nie radzi sobie najlepiej podczas występów za kierownicą, głównie podczas sesji treningowych, już niedługo będzie miał okazję zaprezentować się z naprawdę dobrej strony. Za kilka dni rusza sezon wspomnianych wyścigów DTM.

Tak jak inne zawody, również wyścigi niemieckiej serii musiały zostać przesunięte z powodu pandemii koronawirusa. Pierwotnie sezon miał ruszyć już 24 kwietnia, jednak pierwsze zawody odbędą się dopiero 1 sierpnia. Kierowcy zameldują się w Belgii, by na słynnym torze Spa-Francorchamps rywalizować o punkty klasyfikacj generalnej. Dla wszystkich kibiców Roberta Kubicy już teraz pojawiły się fantastyczne informacje.

Żona Kamila Stocha opublikowała zjawiskowe zdjęcie. Jej wygląd zachwycił PolakówŻona Kamila Stocha opublikowała zjawiskowe zdjęcie. Jej wygląd zachwycił PolakówCzytaj dalej


Polacy będą mogli obejrzeć zawody z udziałem Kubicy

Prawa do transmisji wyścigów DTM w Polsce posiadała dotąd jedynie stacja Eleven Sports. Teraz dowiedzieliśmy się, że transmisję z rywalizacji z udziałem Roberta Kubicy przeprowadzi również ogólnodostępny kanał Super Polsat. To świetna wiadomość dla wszystkich sympatyków Polaka i sportów wyścigowych. Pierwsza relacja już w następną sobotę, właśnie 1 sierpnia na belgijskim torze Spa-Francorchamps. Początek transmisji o godzinie 13:30.

Źródło: Sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Matka zrobiła przy malutkiej córce niewybaczalną rzecz. Wstrząsające sceny, mogło się skończyć tragedią
  2. Prezes ZUS jasno o wieku emerytalnym: Polacy powinni pracować dłużej, do wykonania ogrom pracy
  3. Chińczycy znaleźli największą dziurę świata. "Smocza Dziura" jest w centrum konfliktu zbrojnego
  4. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  5. Arkadiusz Milik jednak przejdzie do giganta? Pojawiła się wielka szansa dla Polaka
  6. Żona Radosława Majdana zadziwia. Jej żart oburzył tysiące Polaków, wyśmiewa się z bardzo ciężko chorych? (FOTO)
  7. Zabierają prawa jazdy na potęgę. W wakacje możesz je stracić nie tylko za prędkość

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News