Robert Lewandowski
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 4 Października 2020

Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą wiadomość. Teraz będzie grał dużo mniej, kibice złapali się za głowy

Robert Lewandowski od wielu lat w zasadzie nie ma zmiennika w Bayernie. Klub z Monachium nie potrafi znaleźć nikogo, kto odpowiednio zastąpiłby Polaka w potrzebie. Teraz okazuje się, że sytuacja ma w najbliższym czasie ulec zmianie.

Robert Lewandowski od wielu lat gra w Bayernie Monachium w pierwszym składzie i nie zanosi się na to, by miało to ulec zmianie w najbliższym czasie. Polak doczekał się nagrody dla najlepszego zawodnika w Europie, a włodarze klubu i sztab szkoleniowy cieszą się, że mogą mieć go w swoim zespole, dlatego ma on pewne miejsce i może regularnie cieszyć się grą. Niebawem ma to jednak ulec zmianie.

Choć do tej pory Robert Lewandowski wychodził na boisko w każdym meczu, to decyzją władz Bayernu Monachium niebawem ma się to zmienić. Wszystko ma związek z zadziwiajacym planem władz klubu, który zaskoczył przede wszystkim kibiców Bayernu. Nikt nie spodziewał się, że włodarze zamierzają doprowadzić do tak zadziwiającego transferu już w ciągu najbliższych kilkunastu godzin.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  2. 32 tys. zł dopłaty. Wystarczy, że masz odpowiedni typ domu
  3. Legia Warszawa nie rozegra swojego meczu. Stwierdzono koronawirusa, spotkanie przełożone
Kamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunęKamil Stoch okradziony z wielkiej nagrody? Polak pominięty, wciąż nie dostał ani złotówki, inni dostali fortunęCzytaj dalej

Robert Lewandowski usłyszał zadziwiającą informację

Robert Lewandowski od wielu lat domagał się zmiennika w składzie Bayernu. Oczywiście chce on osiągać sukcesy, ale sam dobrze wie, że każdy świetny piłkarz musi mieć szansę odpocząć i mieć zmiennika, który poradzi sobie z zastąpieniem go w krytycznych momentach. Od wielu lat Bayern nie posiada jednak takiego piłkarza, co niejednokrotnie denerwowało Polaka. Sytuacja ma zaraz ulec zmianie.

Okazuje się, że nowym piłkarzem Bayernu ma zostać Eric-Maxim Choupo-Moting. Były piłkarz Schalke odnalazł się w PSG, gdzie miał być zmiennikiem, a nieoczekiwanie odegrał sporą rolę w awansie paryżan do finału Ligi Mistrzów w poprzednim sezonie. Okazuje się, że zrobiło to spore wrażenie na władzach Bayernu, które chcą, by Choupo-Moting był zmiennikiem właśnie Roberta Lewandowskiego.

Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Adam Małysz zadziwił całą Polskę. Na oczach milionów pokazał nieznaną pasję, nie znaliśmy go od tej strony (WIDEO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski w końcu dostanie to, czego chciał

Władze Bayernu spełnią tym samym życzenie Lewandowskiego, który od dawna domagał się zmiennika na poziomie. W ostatnich latach w jego miejsce incydentalnie grali młodzieżowcy z akademii Bayernu, którzy nie prezentowali odpowiedniego poziomu. Trudno ocenić, czy nowy nabytek powinien poradzić sobie lepiej, jednak wydaje się, że Robert Lewandowski nie powinien mieć już najmniejszych pretensji do władz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Lech Poznań zaczyna zbrojenia przed Ligą Europy. Zamierza sprowadzić wielką gwiazdę, znają ją wszyscy fani w Polsce
  4. Wayne Rooney na ustach całej Anglii. Piękny gol odebrał nam mowę, huknął jak za najlepszych lat (WIDEO)
  5. Wdowa po Tomaszu Mackiewiczu spełni marzenie męża. Piękny gest, łzy same napływają do oczu
  6. Ewę Talar z serialu "Dom" pokochali nie tylko Polacy. Co dzisiaj słychać u Joanny Pacuły?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News