Robert Lewandowski
zestadionu.pl
Autor Mateusz Wysokiński - 6 Maja 2020

Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pochwalił się zdjęciem. Znamy płeć i imię (FOTO)

Robert Lewandowski został ojcem po raz drugi. Reprezentant Polski, który wyczekiwał na narodziny swojego drugiego dziecka pochwalił się narodzinami swojego dziecka na mediach społecznościowych. Tak radosna wiadomość wstrząsnęła wszystkimi kibicami w Polsce.

Robert Lewandowski został oficjalnie ojcem po raz drugi. Piłkarz Bayernu Monachium, który wyczekiwał na narodziny drugiego dziecka pochwalił się nowym członkiem swojej rodziny na Instagramie. Wiemy już, jak nazywa się dziecko piłkarza.

Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)Żona Błaszyczkowskiego to jedna z piękniejszych Polek. Zjawiskowa blondynka namieszała w głowie piłkarza (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski został ojcem po raz drugi. Szczęśliwa wiadomość z samego rana

Reprezentant Polski został szczęśliwie ojcem po raz drugi. Anna Lewandowska, która mówiła jasno, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka była przez cały czas na ustach mediów, które spekulowały na temat płci i imienia dziecka.

Okazuje się, że Robert Lewandowski ma drugą córeczkę. Po Klarze Lewandowskiej przyszedł czas na małą Laurę Lewandowską, czyli drugą córeczkę naszgeo piłkarza. Radosna informacja dotarła do mediów i zelektryzowała je, a sam Lewandowski pochwalił się zdjęciem swojego dziecka na mediach społecznościowych.

Mike Tyson powraca na ring. Zmierzy się z legendarnym bokserem, któremu odgryzł ucho?Mike Tyson powraca na ring. Zmierzy się z legendarnym bokserem, któremu odgryzł ucho?Czytaj dalej

Lewandowski prezentuje zdjęcie nowego członka rodziny

Piłkarz Bayernu Monachium i reprezentacji Polski postanowił pokazać swoje drugie dziecko za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mała Laura już teraz stała się ulubienicą kibiców piłkarza, którzy gratulują mu ojcostwa.

Robert Lewandowski

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W sobotę otwierają kolejne miejsca w Polsce. Wielu Polaków czekało od dawna
  2. Ksiądz zorganizował drogę krzyżową w czasie pandemii. Policja umarza postępowanie, nie będzie kary
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. TVN ujawnia: Poczta Polska zamówiła 3 mln więcej kart do głosowania, niż jest wyborców. Kuriozalne wytłumaczenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News