Robert Lewandowski koronawirus
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 7 Kwietnia 2020

Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski przebadany na obecność COVID-19

Robert Lewandowski został przebadany na obecność koronawirusa, jak donoszą dziś niemieckie media. Informacje o zdrowiu Polaka zainteresowały nie tylko fanów Bayernu Monachium, ale również tysiące Polaków.

Robert Lewandowski nabawił się w kontuzji w newralgicznym momencie sezonu, w którym Bayern Monachium miał przystępować do decydujących spotkań w Bundeslidze i w Lidze Mistrzów. Wydawało się, że Polak opuści wiele spotkań, jednak przerwa spowodowana pandemią koronawirusa pozwoli mu na powrót do gry prawdopodobnie już podczas najbliższego spotkania drużyny.

Dziś Polak przeszedł testy na koronawirusa, które miały dać jednoznaczą odpowiedź na pytanie, czy zawodnicy Bayernu mogą w najbliższym czasie wrócić do pełnych treningów wraz z drużyną i sztabem szkoleniowym. Wyniki badań z pewnością są ważną informacją dla wszystkich tych, którzy liczyli na szybkie wznowienie Bundesligi. Wszystko wskazuje bowiem na to, że będzie to pierwsza liga, która wznowi rozgrywki.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Żona upokorzyła go przed internautami. "Polski Messi" pokazał klasę i został gwiazdą programu Canal Plus
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Patogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychPatogwiazda Fame MMA zrobiła sobie wulgarną, nagą sesję. Tylko dla dorosłychCzytaj dalej

Robert Lewandowski przeszedł test na koronawirusa

Dowiedzieliśmy się, że Robert Lewandowski musiał przejść test na koronawirusa. Tak samo postąpiono wobec wszystkich innych zawodników Bayernu Monachium, którzy przygotowują się do wznowienia sezonu. Próbki pobrano u nich w poniedziałek, a wyniki poznać mamy dopiero w środę. Do tego czasu piłkarze trenować będą w grupach liczących od trzech do pięciu osób.

Tego typu metody mają zabezpieczyć zawodników w razie wykrycia koronawirusa u któregokolwiek z nich. Na ten moment nie pojawiają się żadne wieści na temat wyników u zawodników, jednak nie docierały do nas również żadne wieści co do pogarszającego się stanu zdrowia u któregoś z nich.

Zdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaZdjęcia młodziutkiej córki Adama Małysza wprawiają w osłupienie. Upodobniła się do potworaCzytaj dalej

Robert Lewandowski wraca do pełni sił

Robert Lewandowski póki co wznowił treningi w grupie z Ivanem Perisiciem i Niklasem Sule. Po kontuzji Polaka praktycznie nie ma już śladu i wiele wskazuje na to, że przy okazji najbliższego meczu Bawarczyków po wznowieniu rozgrywek będzie on mógł wystąpić w wyjściowym składzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kiedy w Polsce będzie szczyt pandemii i ile będzie ofiar? Eksperci podali prognozy, nie brzmią dobrze
  2. Powybijane szyby, skradziona broń. Dzieci z podstawówki włamały się do domu
  3. Reprezentant Polski o krok od hitowego transferu. Agent piłkarza zdradził, w jakim mieście ma zagrać
  4. Bayern rusza po wielkie zakupy. Klub chce sprowadzić aż czterech znanych piłkarzy
  5. Zagraniczny gwiazdor Ekstraklasy opowiedział przed tysiącami o swojej miłości. Zakochał się w pięknej Polsce
  6. Kolejna grupa osób otrzyma zasiłek. Ponad tysiąc złotych do ręki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News