Robert Lewandowski powrót
Instagram - Robert Lewandowski
Autor Piotr Bernaciak - 8 Stycznia 2020

Świetna wiadomość na temat zdrowia Roberta Lewandowskiego. Wszystko potwierdził trening Bayernu

Robert Lewandowski jeszcze niedawno rozpoczynał rehabilitację po operacji, do której doszło po zakończeniu rundy jesiennej. Teraz usłyszeliśmy doskonałą wiadomość. Wszystko wyszło na jaw na treningu Bayernu.

Robert Lewandowski niewątpliwie należy do najlepszych zawodników w całej Bundeslidze, dlatego wielu kibiców czeka na jego powrót do gry. Póki co jednak polski napastnik wciąż nie jest gotowy, bowiem niedawno przeszedł operację. Po meczu z Wolfsburgiem kapitan drużyny narodowej poddał się zabiegowi, po którym czekać miała go rehabilitacja. Okres przygotowawczy miał w jego przypadku zostać skrócony.

Dziś jednak nadeszła bardzo dobra wiadomość prosto z treningu mistrzów Niemiec. Dowiedzieliśmy się, że pojawił się na nim właśnie Robert Lewandowski, co oznacza, że już niebawem polski napastnik powinien wrócić do gry. Niemieccy dziennikarze przekazali swoje wiadomości, które zebrali podczas krótkiego podglądania zajęć ekipy Hansiego Flicka. Z pewnością zainteresują one polskich kibiców.

Nie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życieNie żyje wielokrotny reprezentant Polski. Był wybitnym zawodnikiem, poświęcił sportowi całe życieCzytaj dalej

Robert Lewandowski wraca do gry

Dziennikarze obecni na treningu przekazali bardzo ważną wiadomość. Robert Lewandowski jest już w stanie trenować z piłką, dzięki czemu pojawił się dziś w ośrodku treningowym Bayernu i uczestniczył w zajęciach. Póki co jednak jego ćwiczenia ograniczały się do tych najbardziej podstawowych, wyłącznie z piłką, bez kontaktu z żadnym kolegą z zespołu.

To z pewnością dobra informacja, bo możemy spodziewać się, że Lewandowski rzeczywiście już niebawem wróci do gry w pierwszym składzie Bayernu. Kibice tego klubu z pewnością życzyliby sobie, aby grał on w pierwszym składzie i dalej stanowił o sile ofensywy, choć pojawiały się obawy, że być może nie zdąży się on w pełni wykurować na kolejny mecz.

Robert Lewandowski przeszedł rehabilitację

Możemy być niemal pewni, że Robert Lewandowski będzie do dyspozycji trenera na pierwszy mecz rundy wiosennej. Kibice reprezentacji Polski także chcieliby, aby nasz kapitan był w formie przed meczami na Euro 2020.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikantne nagranie pogrążyło trenera znanego klubu. Został zawieszony przez obrzydliwy filmik
  2. Piłkarze znanego polskiego klubu ustawiali własne mecze? PZPN rozpoczął dochodzenie, sprawa jest bardzo poważna
  3. Legendarny piłkarz zaatakowany pod własnym domem. Bandyci spalili mu samochód, został postrzelony
  4. Włosi podali informacje na temat przyszłości Krzysztofa Piątka. "To nieuniknione"
  5. Legendarny polski klub na skraju przepaści. Pojawiła się ostatnia nadzieja
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News