Robert Lewandowski kwarantanna hotel
LakoPress via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News
Autor Łukasz Kowalski - 11 Maja 2020

Luksusowa kwarantanna Roberta Lewandowskiego. Napastnik zamieszka w królewskich warunkach (FOTO)

Robert Lewandowski i jego Bayern Monachium szykują się do powrotu na boiska. Jednak zanim znów zagrają mecz ligowy, piłkarzy Bundesligi czeka obowiązkowa kwarantanna. Piłkarze Bayernu do kolejnych ligowych spotkań będą przygotowywali się w luksusowych warunkach.

Robert Lewandowski przygotowuje się do wznowienia rozgrywek Bundesligi. Zgodnie z planem przygotowanym przez władze ligi i Niemiecką Federację Piłkarską pierwsze mecze mają się odbyć już w sobotę 16 maja. Bayern Monachium z Polakiem w składzie zagra dzień później w Berlinie ze stołecznym Unionem.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media nie mają wątpliwości. Lewandowska jest w kolejnej ciąży, co za szczęście
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Żona Grzegorza Krychowiaka ponętna jak nigdy. Celia odsłoniła biust, co za kształty (FOTO)Żona Grzegorza Krychowiaka ponętna jak nigdy. Celia odsłoniła biust, co za kształty (FOTO)Czytaj dalej

Robert Lewandowski wraca do gry

Bundesliga tak jak inne rozgrywki w Europie została zatrzymana przez epidemię koronawirusa. Ostatnie mecze rozegrano na początku marca, ale już wtedy rozpoczęły się prace nad przygotowaniem planu powrotu na boiska. W połowie kwietnia zawodnicy wrócili do ośrodków treningowych, gdzie prowadzili indywidualne zajęcia. W ubiegłym tygodniu Władze Niemiec dały zielone światło na wznowienie normalnych, drużynowych treningów i powrót do ligowej rywalizacji.

Zgodnie z przyjętym protokołem bezpieczeństwa mecze będą odbywać się bez udziału publiczności. Dodatkowo ograniczono liczbę chłopców do podawania piłek i zredukowano ilość osób odpowiedzialnych za transmisje telewizyjne do absolutnego minimum. Wszystkie te działania mają na celu zmniejszenie szans zakażenia się przez kolejne osoby.

Kwarantanna Bayernu w luksusowym hotelu

W protokole bezpieczeństwa wyznaczono szereg różnych nakazów i zakazów, np. żaden członek sztabu nie będzie mógł podać zawodnikom wody podczas meczu. Władze ligi zadecydowały także, że wszystkie drużyny muszą przejść kilkudniową kwarantannę.

Polskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dzieckaPolskie media nie mają wątpliwości. Po Ani rodzina Lewandowskich spodziewa się kolejnego dzieckaCzytaj dalej

Bayern Monachium będzie przebywał w izolacji w Hotelu Infinity w oddalonym o 20 km miasteczku Unterschleißheim. Zawodnicy Mistrza Niemiec będą opływać w prawdziwe luksusy. Do dyspozycji zawodników będzie luksusowe SPA z krytym basenem, sauną, łaźnią parową, centrum odnowy biologicznej i studiem kosmetycznym. Dodatkowo do wykorzystania piłkarze będą mieli w pełni wyposażoną siłownię. Robert Lewandowski i jego koledzy będą mieli do dyspozycji ekskluzywną restaurację i bar. W hotelu znajduje się również bogato wyposażona biblioteka.

Właśnie w takich warunkach piłkarze Bayernu będą przygotowywać się do wznowienia Bundesligi, na którą patrzy obecnie cały świat. Liga niemiecka oficjalnie ruszy w sobotę, w niedzielę swój mecz rozegrają Bawarczycy. Lewandowski walczy o ósmy tytuł Niemiec i piąty tytuł króla strzelców Bundesligi. Obecnie Polak przewodzi w tej klasyfikacji z 25 golami na koncie.

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

Robert Lewandowski hotel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Lepiej zapytajcie Chiny". Prezydent USA nagle przerwał konferencję i opuścił spotkanie za granicą
  2. Kolejny zakaz zostanie przedłużony do odwołania? Młodzi ludzie będą wściekli
  3. Zbigniew Boniek zaatakował partię rządzącą. Jeden pomysł wzbudził jego gniew i wściekłość
  4. Zlatan Ibrahimović pochwalił się nowym samochodem. Ale cacko, auto jak marzenie (FOTO)
  5. Mało kto zdawał sobie sprawę. Adam Małysz zdradził wielki sekret. Prawda wyszła po latach
  6. Twój majątek może czekać konfiskata bez wyroku sądu. Resort forsuje bardzo surowe prawo, ludzie już protestują

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News